105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

21-04-2022 | 10:04

„Nocne zmory” Luny

Tytułowy singiel z niepokojącym klipem zapowiada album, którego premiera już 22 kwietnia!


Tuż przed premierą płyty Luna wypuszcza jeszcze tytułową piosenkę z albumu na zaostrzenie apetytu na jej muzykę. Razem z piosenką ukazuje się niezwykle klimatyczny i niepokojący klip w reżyserii Olgi Czyżykiewicz.

Chcieliśmy stworzyć artystyczny obraz, który nie tylko będzie referował tekst utworu, ale przede wszystkim będzie symboliczną podróżą w głąb emocji, psychiki, wewnętrznego krajobrazu artystki – opowiada reżyserka. – Opowiedzieć o tym, co kryje się w każdym z nas.

 
Mimo iż tekst utworu opowiada o zakamarkach mojej podświadomości i narzuca przez to raczej mroczny obraz, Olga doskonale wyłapała mój stosunek do tego równoległego świata. – dodaje Luna.
 
 
Teledysk został osadzony w jasnej, mglistej przestrzenie, jako świadomy kontrast do intuicyjnego negatywnego stosunku do tego, co nieuświadomione. W tej w pewnym sensie dziewiczej, niewinnej przestrzeni powoli odkrywamy niepokojące sceny wprowadzające nas w otchłań wewnętrznego świata artystki.
 
Płyta „Nocne zmory będzie miała swoją premierę już w ten piątek, 22.04. Ostatnie sztuki albumu w limitowanej edycji z autografem artystki można zamówić jeszcze na empik.com. Luna udostępniła także limitowaną pulę biletów na koncert premierowy płyty, który odbędzie się 26.04 w klubie Niebo – bilety tylko na Going.

premiera koncert Universal Music Polska zapowiedź nowość album limitowana edycja luna nocne zmory klub niebo