105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 marca 2023 - piątek Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 marca 2023 - piątek Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 marca 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1651318750

MUZYCZNY DEBIUT NA TOP30.PL: Nezznalek – wokalistka, która apeluje do kobiet „walcz o swoje prawa”

Nezznalek odważnie mówi o tym, że pomimo unowocześniania się świata i podążaniu za wolnością – nie zmienia się jedno – kobiety muszą walczyć o swoje prawa


Źródło: Universal Music Polska

“Wiedziałam, że MUSZĘ MÓWIĆ GŁOŚNIEJ, KRZYCZEĆ GŁOŚNIEJ i w końcu… ŚPIEWAĆ GŁOŚNIEJ. Tę piosenkę dedykuje wszystkim kobietom, które tak jak ja, czasami nie maja odwagi, aby być głośniej” – mówi Paulina.

Artystka traktuje swój singiel jak manifest. Pokazuje w nim całą swoją złość nt. postrzegania kobiet przez społeczeństwo.

Inspiracją do powstania utworu, okazała się niedawna sytuacja w kraju. Nezznalek usiadła wówczas z kartką papieru, zapisując na niej swoje emocje.

W teledysku do singla zobaczycie mamę Pauliny i jej koleżanki – aktywnie działające w sieci: Szalina Malina oraz Ciepłe Skarpety. W swoich filmikach na TikToku dziewczyny odważnie walczą z wyimaginowanym wizerunkiem współczesnej, młodej kobiety i starają się dodać otuchy wszystkim, które nie pasują do ogólnie przyjętych kanonów.

PARĘ SŁÓW O NIEJ…

Paulina Nezznalek ma 22 lata i popularność zdobywała właśnie w Internecie. Z klikania na portalach społecznościowych, przeniosła się do studia, rozpoczynając nagrywanie swojej muzyki. Zadebiutowała singlem „Bitch Please”, który zyskał 81 mln odtworzeń na TikToku, a przy tej piosence na swoich profilach, bawili się też m.in. Dawid Kwiatkowski, Luna, Ewelina Lisowska, jak również Carla Fernandes.

PREMIERA: 30.04.2022

#TOP30PL #MUZYCZNERADIO

Startujemy po 15:00

muzyczne radio TOP30PL kobieta wolność lista debiut na top30pl nezznalek polskie piosenki prawa kobiet walka o prawa