105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

30-04-2022 | 13:04

MUZYCZNY DEBIUT NA TOP30.PL: Nezznalek – wokalistka, która apeluje do kobiet „walcz o swoje prawa”

Nezznalek odważnie mówi o tym, że pomimo unowocześniania się świata i podążaniu za wolnością – nie zmienia się jedno – kobiety muszą walczyć o swoje prawa


Źródło: Universal Music Polska

“Wiedziałam, że MUSZĘ MÓWIĆ GŁOŚNIEJ, KRZYCZEĆ GŁOŚNIEJ i w końcu… ŚPIEWAĆ GŁOŚNIEJ. Tę piosenkę dedykuje wszystkim kobietom, które tak jak ja, czasami nie maja odwagi, aby być głośniej” – mówi Paulina.

Artystka traktuje swój singiel jak manifest. Pokazuje w nim całą swoją złość nt. postrzegania kobiet przez społeczeństwo.

Inspiracją do powstania utworu, okazała się niedawna sytuacja w kraju. Nezznalek usiadła wówczas z kartką papieru, zapisując na niej swoje emocje.

W teledysku do singla zobaczycie mamę Pauliny i jej koleżanki – aktywnie działające w sieci: Szalina Malina oraz Ciepłe Skarpety. W swoich filmikach na TikToku dziewczyny odważnie walczą z wyimaginowanym wizerunkiem współczesnej, młodej kobiety i starają się dodać otuchy wszystkim, które nie pasują do ogólnie przyjętych kanonów.

PARĘ SŁÓW O NIEJ…

Paulina Nezznalek ma 22 lata i popularność zdobywała właśnie w Internecie. Z klikania na portalach społecznościowych, przeniosła się do studia, rozpoczynając nagrywanie swojej muzyki. Zadebiutowała singlem „Bitch Please”, który zyskał 81 mln odtworzeń na TikToku, a przy tej piosence na swoich profilach, bawili się też m.in. Dawid Kwiatkowski, Luna, Ewelina Lisowska, jak również Carla Fernandes.

PREMIERA: 30.04.2022

#TOP30PL #MUZYCZNERADIO

Startujemy po 15:00

muzyczne radio TOP30PL kobieta wolność lista debiut na top30pl nezznalek polskie piosenki prawa kobiet walka o prawa