105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

03-05-2022 | 12:05

Michael Patrick Kelly bliski HitPlanetarnego rekordu

Singiel Blurry Eyes w tym miesiącu bije rekordy popularności na HitPlanecie. Remiks Gromee’ego zdobył Paddy’emu nowych fanów.


Od kilku tygodni w walce o HitPlanetarne podium zmagają się tacy artyści, jak m.in. Sanah, Alina Eremia, DJ Layla i Sianna. Niedawno do topowej trójki zbliżyli się panowie: twocolors & Pascal Letoublon oraz David Guetta w towarzystwie koleżanek – Becky Hill i Elli Henderson. Jednakże niepokonani pozostają, póki co Michael Patrick Kelly i Gromee

Dziesięć HitPlanetarnych jedynek? Jeśli się nie mylimy, to właśnie taki status osiągnęli panowie w minionym czasie.

Utwór Blurry Eyes ma podwójną symbolikę. Po pierwsze promuje najnowszy album Michela – B.O.A.T.S  Po drugie to muzyczny powrót byłego członka The Kelly Family po czterech latach solowej nieobecności na scenie.

OSTATNIA NADZIEJA CZY JEDNAK ELDORADO?

Za to fani Sanah mają spory dylemat. Zuza umieściła w naszej tabeli aż dwa świetne single: Eldorado z Darią Zawiałow i Ostatnią Nadzieję ft. Dawid Podsiadło. Oba doskonałe, oba z nowej płyty Sanah – UCZTA.

Zarówno jeden, jak i drugi singiel pojawiły się już w pierwszej trójce. Pytanie czy dojdzie do sytuacji, w której wokalistka i jej przyjaciele w pełni zdominują podium, zostawiając wolne tylko miejsce trzecie?

………………………………….………………………………….

Sympatycy tej drużyny chyba wyślą osobiste podziękowania do Universal Music. Twocolors i Pascal Letoublon, czyli reprezentanci gatunku EDM, wydali nagranie Break Up. Wiele wskazuje na to, że będzie to hit najbliższych tygodni.

„Break up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat – mówią twocolors – po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem.

Tekst nagrania porusza cienką granicę między rodzącą się miłością, a obawą przez samotnością i rozłąką.

Na wszystkie wymienione nowości, możecie głosować TUTAJ.

muzyczne radio HitPlaneta nowości daria zawiałów gromee lista sanah remix uczta eldorado ostatnia nadzieja michael patrick kelly blurry eyes dawid posiadło twocolors pascal letoublon break up podium