105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio Relax
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-07-2022 | 11:07

P!nk prezentuje nowy protest song

Artystka prezentuje singiel "Irrelevant".


Ceniona przez krytyków piosenkarka i autorka tekstów, międzynarodowa supergwiazda P!nk wydała właśnie nowy utwór-protest zatytułowany „Irrelevant”. To pierwsza współpraca między P!nk a Ianem Fitchukiem, z którym artystka napisała piosenkę.

P!nk komentuje wydawnictwo: – Jako nieustraszona kobieta z opinią, staje się to bardzo męczące, gdy jedyną ripostą jest powiedzenie mi, jak bardzo mój głos jest nieistotny. Jestem istotna, ponieważ istnieję i ponieważ jestem człowiekiem. Nikt nie jest bez znaczenia. I nikt nie może odebrać mi głosu.

Skupiając się na rzecznictwie wyborców, artystka wspiera organizację When We All Vote, ogłaszając, że jej dochód z „Irrelevant” trafi do ogólnokrajowej, bezpartyjnej inicjatywy głosowania stworzonej przez Michelle Obamę. Grupa, której misją jest zmiana kultury wokół procesu głosowania w Stanach Zjednoczonych, stara się zwiększyć udział w każdym cyklu wyborczym, pomagając zniwelować różnice rasowe i wiekowe. Do tej pory wyedukowano ponad 100 milionów ludzi na temat procesu głosowania, co zaowocowało zwiększoną rejestracją wyborców. Wezwanie do oporu jest kontynuowane w „Irrelevant”, którym P!nk zachęca fanów do podjęcia działań i obrony własnych praw.

źródło: cgm.pl