105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio Relax
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-07-2022 | 11:07

Kwiat Jabłoni przerabia polski klasyk

Wsztstko na potrzeby albumu z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na nowej płycie pojawią się m.in. Natalia Kukulska, sanah, Miuosh i Igo.


W sieci pojawił się nowy singiel Kwiatu Jabłoni „Nie, nie, nie”. Cover T.Love zapowiada nowy album grupy nagrany z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na płycie pojawią się̨ artyści zaproszeni przez zespół: Igo, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, Miuosh, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska oraz Sanah, a także specjalnie stworzony na potrzeby projektu wyjątkowy skład muzyków. Album „Wolne serca” to dziesięć nowych aranżacji piosenek o wolności i jej przeżywaniu.

– Dlaczego tekst „Nie, nie, nie” jest dla nas tak ważny? Ponieważ mówi, że nienawiść to uczucie prowadzące do zniewolenia. Znaczenie słów Muńka Staszczyka może umykać nam, gdy damy się wciągnąć tanecznemu nastrojowi utworu, ale są one głęboko emocjonalne, mocne i do bólu szczere, za co tak bardzo od lat cenimy ten ponadczasowy utwór T.Love’u. W obliczu trwającej inwazji Rosji na Ukrainę wybrzmiewa z podwójną siłą – komentują Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Płyta ukaże się 22 lipca. Tego samego dnia o 20.00 w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się koncert Kwiatu Jabłoni i ich gości.

 

źrodło: cgm.pl