105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-07-2022 | 18:07

Purple Disco Machine świętuje radiowy sukces

Europejski zespół Sony Music spotkał się z niemieckim producentem Purple Disco Machine przed koncertem w Ushuaia 18 lipca na Ibizie, aby uczcić jego sukces.


Purple Disco Machine jest już stałym bywalcem europejskich list przebojów. Singiel „Hypnotized” z Sophie and the Giants był najczęściej odtwarzanym utworem 2020 roku we włoskim radiu oraz 2021 roku w Holandii. Ponadto znalazł się na szczycie list przebojów airplay w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Holandii, a także na 3. miejscu europejskich list i 5. miejscu w Niemczech.
Utwór „Fireworks” (feat. Moss Kena) stał się najczęściej odtwarzanym utworem we włoskim radiu w 2021 roku, a także numerem 1 we Włoszech i Niemczech oraz 5 na europejskich listach przebojów. Singiel „Dopamine” z Eyelarem kontynuował jego sukces w radiu, pozostając na szczycie niemieckich list przez 4 tygodnie, a także w pierwszej dziesiątce w wielu innych krajach.
Najnowszy utwór Purple Disco Machine z Sophie and the Giants, „In the Dark” również robi furorę. Jako najczęściej odtwarzany utwór na niemieckich listach przebojów w pierwszej połowie tego roku, singiel spędził w sumie siedem tygodni na 1. miejscu w Niemczech, a także na szczycie list w Holandii i Belgii, 2. miejscu w Holandii, 3. we Włoszech, 7. we Francji oraz 1. miejscu w całej Europie.
Jak mówi Jean-Sebastien Permal, wiceprezes A&R, Sony Music Entertainment Continental Europe & Africa: „Purple Disco Machine odnosi ogromny sukces w całej Europie. Każdy członek naszego zespołu ciężko pracował na swoich rynkach, aby tego dokonać. Wspaniale jest zobaczyć go występującego w Mekce muzyki tanecznej – jesteśmy z niego bardzo dumni”.
 
Żródło : sonymusic.pl