105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-07-2022 | 18:07

Powrót Eweliny Flinty

Ewelina Flinta powraca z nowym utworem w którym gościnnie pojawia się Natalia Grosiak. To zapowiedź trzeciego albumu studyjnego wokalistki.


Kilka miesięcy temu Ewelina Flinta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o otwarciu nowego rozdziału w swojej muzycznej karierze – rozpoczęciu współpracy z agencją Echo Production. To jednak nie koniec informacji od artystki. Kilka dni temu Ewelina Flinta zapowiedziała koncert, na którym przedpremierowo wykona utwory z najnowszej płyty. Na ten moment nie są jeszcze znane żadne informacje dotyczące krążka, który będzie jej pierwszym materiałem po 17 latach, czyli od wydania płyty Nie znasz mnie w 2005 roku. Artystka wrzuciła jednak przedsmak tego co znajdzie się na trzecim albumie studyjnym, czyli singiel Zakochana, który ujrzał światło dzienne 22 lipca, i powstał we współpracy z członkinią grupy Mikromusic, Natalią Grosiak.

Ewelina Flinta to polska artystka, która rozpoczęła karierę muzyczną jeszcze w 1995 roku, jako wokalistka rockowej grupy Alioth. W 1997 roku występowała w zespole Dobre Piwo, a następnie była członkinią formacji Surprise. W 2002 roku wzięła udział w programie Idol, w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko z Alicją Janosz. W 2003 roku zaprezentowała swój debiutancki solowy materiał – krążek Przeznaczenie, na którym pojawił się hit Żałuję. 2 lata później światło dzienne ujrzał jej kolejny krążek, zatytułowany Nie znasz mnie.

Źródło: allaboutmusic.pl