105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Music News Magazine

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-08-2022 | 19:08

John Legend wydał nowy singiel z udziałem Saweetie

Znamy już nowy singiel Johna Legenda, który zapowiada nadchodzący album studyjny artysty. W utworze gościnnie pojawiła się Saweetie.


5 sierpnia swoją premierę miał utwór All She Wanna Do, czyli nowy singiel Johna Legenda. Utwór ukazał się w dwóch wersjach: wykonywanej tylko przez Johna oraz z gościnnym udziałem Saweetie. Singiel zapowiada ósmy studyjny album artysty, który ukaże się już 9 września i przyjmie tytuł LEGEND. W All She Wanna Do występuje nominowana do nagrody Grammy raperka Saweetie. Natychmiast uzależniający i podnoszący na duchu utwór został napisany i wyprodukowany przez Ryana TedderaMonsters & StrangerzZacha SkettonaAndrew DeRobertsa i Halatraxa.

Na nadchodzącym albumie LEGEND muzyk po raz pierwszy oficjalnie wykorzystał znaczenie swojego nazwiska w całej znakomitej karierze. Jak dodaje artysta:

Do tej pory nigdy nie używałem mojego nazwiska jako tytułu albumu. Musiałem na to zapracować, aby sprostać temu moją muzyką. Jestem dumny z tego, kim jestem, jestem pewny tego, co stworzyłem, i zamierzam to ogłosić światu. 

Album, oprócz najnowszego singla, zapowiadają również dwa wydane wcześniej utwory: Honey z udziałem Muni Long oraz Dope JID. Oba utwory spotkały się z uznaniem krytyków. Ponadto artysta właśnie rozpoczął drugą część swojej rezydentury Love in Las Vegas, która potrwa do października.

Wielokrotnie nagradzany John Legend zdobył dwanaście statuetek Grammy, Oscara, Złoty Glob, Tony Award i Emmy Award, stając się tym samym pierwszym Afroamerykaninem z tytułem EGOT (tak określani są zdobywcy tych czterech prestiżowych wyróżnień). W ciągu dotychczasowej kariery wydał siedem albumów: Get Lifted (2004), Once Again (2006), Evolver (2008), Love in the Future (2013), Darkness and Light (2016), A Legendary Christmas (Deluxe Edition) (2019), a ostatnio Bigger Love (2020).

Żródło: allaboutmusic.pl