105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2023 - środa Imieniny: Roberta, Wiesława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2023 - środa Imieniny: Roberta, Wiesława

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
07 czerwca 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1676908980

Rihanna zaprosiła ojca na Super Bowl, ale nie uprzedziła go, że jest w ciąży

Na przestrzeni lat ich relacje były bardzo skomplikowane.


Relacje Rihanny i jej ojca Ronalda Fenty’ego są bardzo skomplikowane. Gwiazda wyznała swego czasu, że gdy była mała, ojciec będąc pod wpływem narkotyków i alkoholu bił jej matkę. Rodzice artystki rozwiedli się, gdy ta miała 14 lat. I choć wokalistka jest z nim w kontakcie, to na przestrzeni lat bywało z tym różnie. W 2019 informowaliśmy, że Rihanna pozwała Fenty’ego za wykorzystywanie jej imienia i wizerunku do robienia własnych interesów.

Kiedy jednak w 2020 Ronald zachorował na Covid-19, wokalistka wspierała go – także finansowo – w walce z chorobą. Wygląda na to, że ostatnie lata przyniosły ocieplenie stosunków między nimi, a sam Ronald zdaje się mieć nadzieje, że będzie mógł aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym córki.

Mężczyzna wyznał, że gwiazda kupiła mu bilet na Super Bowl, ale nie zdradziła przed meczem, że spodziewa się drugiego dziecka. – Dowiedziałem się w ten sam sposób co wy – przyznaje. Fenty trzyma kciuki za to, by tym razem RiRi urodziła córkę, ponieważ zawsze pragnął mieć wnuczkę, a na razie ma czterech wnuków. Ojciec Rihanny przyznał, że dotychczas nie miał za bardzo kontaktu z wokalistką i jej pierwszym dzieckiem, zwalając to na jej napięty kalendarz i fakt, iż on nadal mieszka na Barbadosie, a ona w Stanach.

źródło: cgm.pl