105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-09-2018 | 10:09

ATB prezentuje nowy singiel!

ATB świętuje 20-lecie działalności z przytupem. Artysta, równolegle ze światowym tournée z okazji jubileuszu, wydał nowy singiel „Body 2 Body”.


W nagraniu wspierają go dwa wyjątkowe talenty z Ameryki: Conor Matthew oraz LAUR. Ich wokale doskonale uzupełniają numer. 

„Body 2 Body” to utwór, który nie zawiedzie fanów ATB, a z pewnością zachęci nowych słuchaczy.
 
 
Producent, DJ i autor tekstów Andre Tanneberger, znany na całym świecie jako ATB, może czuć się usatysfakcjonowany patrząc wstecz na 20 lat pełnych sukcesów w światowej branży muzycznej. Andre podbił scenę muzyczną w połowie lat 90., kiedy jego debiutancki singiel „9 PM (Till I Come)” trafił na szczyt brytyjskich list przebojów i zdobył uznanie na całym świecie.
ATB ma w dorobku takie hity jak między innymi „Escstasy”, „Let U Go”, „What About Us”, „Move On” czy „When It Ends It Starts Again”, mnóstwo złotych i platynowych płyt, a także stałą obecność w prestiżowych rankingach DJ Mag Top 100 od ponad dekady. ATB jest jednym z niewielu muzyków, który wyłonił się z niemieckiej sceny klubowej i stał się prawdziwą światową gwiazdą.

Życie jest wielkim źródłem inspiracji. Szczególnie gdy podróżuję po Ameryce, Azji, Australii, gdzie jest tak wiele do zrobienia. Słucham nie tylko ludzi i miejsc, ale także wsłuchuję się w różne style muzyczne. Mogę je odebrać i wtapiać je w własną twórczość, tworząc coś zupełnie nowego, coś co jednocześnie wyróżni podpis ATB - mówi Andre.

Dyskografię ATB zamyka album „neXt” wydany w 2017 roku.

HitPlaneta premiera Nowy singiel jubileusz ATB Body 2 Body neXt