105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-09-2018 | 10:09

ATB prezentuje nowy singiel!

ATB świętuje 20-lecie działalności z przytupem. Artysta, równolegle ze światowym tournée z okazji jubileuszu, wydał nowy singiel „Body 2 Body”.


W nagraniu wspierają go dwa wyjątkowe talenty z Ameryki: Conor Matthew oraz LAUR. Ich wokale doskonale uzupełniają numer. 

„Body 2 Body” to utwór, który nie zawiedzie fanów ATB, a z pewnością zachęci nowych słuchaczy.
 
 
Producent, DJ i autor tekstów Andre Tanneberger, znany na całym świecie jako ATB, może czuć się usatysfakcjonowany patrząc wstecz na 20 lat pełnych sukcesów w światowej branży muzycznej. Andre podbił scenę muzyczną w połowie lat 90., kiedy jego debiutancki singiel „9 PM (Till I Come)” trafił na szczyt brytyjskich list przebojów i zdobył uznanie na całym świecie.
ATB ma w dorobku takie hity jak między innymi „Escstasy”, „Let U Go”, „What About Us”, „Move On” czy „When It Ends It Starts Again”, mnóstwo złotych i platynowych płyt, a także stałą obecność w prestiżowych rankingach DJ Mag Top 100 od ponad dekady. ATB jest jednym z niewielu muzyków, który wyłonił się z niemieckiej sceny klubowej i stał się prawdziwą światową gwiazdą.

Życie jest wielkim źródłem inspiracji. Szczególnie gdy podróżuję po Ameryce, Azji, Australii, gdzie jest tak wiele do zrobienia. Słucham nie tylko ludzi i miejsc, ale także wsłuchuję się w różne style muzyczne. Mogę je odebrać i wtapiać je w własną twórczość, tworząc coś zupełnie nowego, coś co jednocześnie wyróżni podpis ATB - mówi Andre.

Dyskografię ATB zamyka album „neXt” wydany w 2017 roku.

HitPlaneta premiera Nowy singiel jubileusz ATB Body 2 Body neXt