105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 marca 2023 - środa Imieniny: Katarzyny, Bogusława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 marca 2023 - środa Imieniny: Katarzyny, Bogusława

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 marca 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1610106453

Alle Farben stworzył nową wersję znanego przeboju

Alle Farben to jeden z tych twórców, którzy potrafią dać drugą młodość hitom z przeszłości. Było Supergirl, pora na Lemon Tree!


Nowy singiel Alle Farben „Lemon Tree” to efekt współpracy DJa z Berlina z kultowym zespołem Fools Gardens, z którym stworzył nową wersję ich hitu z 1995 roku.

MIŁOŚĆ DO TEGO NAGRANIA NARODZIŁA SIĘ W TRAKCIE STUDENCKICH IMPREZ...

Nawet jeśli sam nie chodziłem na studia, byłem na wielu imprezach studenckich i ten utwór był grany na każdej z nich. Zawsze podobał mi się ten singiel, ale nie mogłem go zagrać w swoich setach. To nie house’owy kawałek, był też za wolny do moich rockowych setów. Postanowiłem, więc że zrobię własną wersję tego utworu! – mówi producent.
 
 
W ten sposób powstałą nowa aranżacja popowego klasyka sprzed ponad ćwierć wieku. Brzmienie utworu przywodzi na myśl takie produkcje Alle Farben, jak „She Moves”, czy „Fading”, które stały się jednymi z największych przebojów w dorobku Alle Farben, jednak z zastrzykiem nowej energii i pozytywnego nastawienia.
 
Dużo osób (w tym ja) reaguje emocjonalnie, kiedy słyszy tę piosenkę. Współpraca z Fools Garden była wspaniała ze względu na to, że mieli oni patrzą zupełnie inaczej na ten utwór i jego potencjał, niż ja. Kiedy puszczałem ten kawałek na imprezach u mnie w domu, nie przepuszczałem, że będę miał możliwość zrobienia jego nowej wersji z twórcami oryginału. Mam nadzieje, że się Wam spodoba!
________________
Źródło: Sony Music Poland