105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 czerwca 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1675277995

Beyoncé wraca do Polski!

Jedna z najbardziej oczekiwanych tras tego roku nareszcie została ogłoszona.


Beyoncé, po kilku latach przerwy od koncertowania solo, pojedzie w kolejną światową trasę. Bardzo ważny news dla fanów w naszym kraju – Queen B nie zapomniała o Polsce!

Coraz głośniej i śmielej Internet wymieniał plotki i informacje o rzekomo wielkim powrocie Beyoncé na scenę w ramach trasy koncertowej. Po wydaniu zesżłorocznego krążka Renaissance i jego dobrym przyjęciu przez krytyków i fanów, artystka ucichła, nie zdradzając żadnych planów koncertowych czy nawet teledyskowych. Jednak czas gdybania minął. Beyoncé ogłosiła właśnie Renaissance World Tour, podczas której odwiedzi Europę, Stany Zjednoczone i Kanadę, promując ostatni album. O innych częściach świata nie mamy jeszcze żadnych informacji. Co więcej, po latach od ostatniego koncertu w Polsce, Bey ponownie zagości na warszawskim PGE Narodowym! Zapiszcie datę: 27 czerwca 2023.

Renaissance World Tour jest pierwszą od 7 lat solową trasą Queen B, po Formation World Tour z 2016. Ostatnio natomiast wyruszyła w trasę ze swoim mężem, Jayem-Z w ramach On The Run II, którzy zawitali także w Warszawie 30 czerwca 2018 roku. Przypomnijmy, że nie była to jednak pierwsza jej wizyta w naszym kraju. Jej debiutem w Polsce był koncert podczas Orange Warsaw Festival 2013.

źródło: allaboutmusic.pl