105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

29-06-2020 | 10:06

DMC NEWS #1 - Richard Durand, Daniel Wanrooy, Armin van Buuren

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Pamiętacie jakie nowości pojawiły się na klubowym rynku w lutym tego roku? Pewnie niezbyt dokładnie, dlatego odświeżymy Wam nieco pamięć. To był dokładnie 7 luty. Na portalach streamingowych premierowo udostępniona została produkcja pod nazwą Malam. Odpowiadało za nią trzech twórców – trzy ważne nazwiska w świecie muzyki elektronicznej – Dennis Shepard, Roger Shah i ulubieniec słuchaczy DMC i Muzycznego Radia – Richard Durand! I właśnie ten trzeci postanowił wydać ten numer raz jeszcze…we własnym remiksie. Ci, którzy już słyszeli jego nową wersję, są pod wrażeniem. 

.....................................

Gdy tylko ten artysta w przenośni zapukał do drzwi największych sław, każdy był pewien, że osiągnie on imponujący sukces. Pochodzący z Holandii, a to już pierwszy dobry znak, że reprezentuje wysoki poziom w swoich produkcjach – Daniel Wanrooy  – wcześniej remiksował dla Tiesto, Armina van Buurena, Deadmau5 i wielu innych. Później wspierany przez Martina Garrixa, Hardwella i wcześniej wymienionych artystów ruszył solową drogą. Występował na największych eventach. Podbijał różne strony świata – czas na własną wytwórnię – Elpida Music. A skoro label zaczyna dopiero funkcjonować to warto, aby pojawił się w niej nowy numer. I jest..od samego prezesa firmy, zatytułowany Once In A Lifetime.

.....................................

Jak bardzo będziecie zaskoczeni, jeżeli powiemy Wam…o nowej produkcji Armina van Buurena? Nie. Nie chodzi tym razem o Tarzanowe dźwięki. Holender wydaje utwór za utworem, a ten najnowszy sprzed kilku dni nosi tytuł Hollow! Tym razem to efekt współpracy z podopiecznymi Armada Music – DJ-em i producentem, nagrywającym jako AVIRA oraz reprezentantem alternatywnej sceny pop z Londynu – Be No Rain.

DMC News na antenie Muzycznego Radia do usłyszenia w każdy piątek i niedzielę w trakcie DMC.

armin van buuren muzyczne radio Roger Shah Richard Durand dmc news dennis shepard daniel wanrooy avira be no rain hollow once in al ifetime malam remix