105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

21-07-2020 | 11:07

DMC NEWS #3 - Dash Berlin, Tiesto, Allen Watts i Steve Dekay

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Jestem gotowa na błękitne niebo, widziane nowymi oczami. Nigdy nie będę już taka, jak wczoraj. To nowy świt. – takie słowa w najnowszym numerze Dash Berlin wyśpiewała Haliene. Niemiecka legenda klubowej sceny i jednej z najpiękniejszych, trance’owych wokali połączyli siły w produkcji pod nazwą New Dawn. To będzie kolejny singiel wydany przez samego Jeffrey’a, odkąd członkowie projektu Dash Berlin obrali osobną drogę kariery.

PREMIERA 31 LIPCA

_______________________________

Zakupiliście już wydawnictwo A State of Trance 2020? Jeszcze nie? To czym prędzej zamawiajcie swoje kopie ze sklepów muzycznych, bo na tym krążku nie brak świetnych numerów. Wśród nich aktualnie polecany utwór The Phuture. Powstał on podczas wspólnego spotkania Allen Watts i Steve Dekay. To produkcja muzycznie pełna energii i bez ograniczeń, ale i z pewnym zamiarem. Panowie postanowili dać swoim słuchaczom namiastkę tego, jak muzyka trance może tak naprawdę brzmieć już niebawem.

_______________________________

Aby nie tracić kontaktu z fanami, artyści robią co mogą, aby co jakiś czas podsycać życie swoich kanałów społecznościowych. Jedną z najpopularniejszych form stało się robienie wywiadów i z takim cyklem na swoim Instagramie ruszył Pete Tong. Jego gośćmi byli już m.in. Diplo czy Block Coffee. Ostatnio na dłuższą rozmowę dał się namówić także Tiesto. Pete przepytał kolegę m.in. o początki kariery, zmiany stylów i przyszłe plany. Co w nich? Tijs…zdradził, że jest bardzo podekscytowany nowym projektem, jaki szykuje. VER:WEST to alias, pod którym wydawany będzie melodyjny house.

asot Allen Watts Dash Berlin tiesto haliene dmc news tiesto ver:west pete tong steve dekay