105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

26-02-2021 | 10:02

GRAMY DZIŚ CO GODZINĘ - KIDDO i Deepend!

Oto kolejne nowości, które polecamy Waszej uwadze!


___________________________________________

Po świetnie przyjętym hicie „All We Got” Robina Schulza, w którym mogliśmy usłyszeć niesamowity głos KIDDO, wokalistka prezentuje swój debiutancki singiel w barwach Virgin Records – „My 100”.

W „My 100” KIDDO śpiewa swoim charakterystycznym głosem o polubownym zakończeniu związku: „W tym mieście nie ma dziś płaczu / Nie ma złamanego serca”. W singlu czuć niesamowitą nonszalancję, która charakteryzuje KIDDO jako artystkę. „My 100” to dla wokalistki mocny początek 2021. Każdy, kto usłyszy KIDDO, będzie od razu wiedział, że ten głos zostanie z nami długo.

KIDDO już na samym początku kariery mogła liczyć na mocne wsparcie ze strony słynnego producenta Maxa Martina, który uwzględnił ją w „Equalizer Project”. Artystka ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Icona Pop, Gashi, DAGNY, YouNotUs, Yellow Claw czy John Newman.

POLECA: Universal Music Polska

___________________________________________

Reprezentanci klubowej sceny z niecierpliwością czekają na powrót eventów i z pewnością, gdyby nie pandemiczna blokada - Deepend - tworzyłby właśnie swój set na jedną z letnich imprez. Czas oczekiwania Falco postanowił wynagrodzić swoim fanom kolejną, świetną produkcją! 

Skoro nie możemy tańczyć na parkiecie - tańczmy gdziekolwiek jesteśmy! Nagranie "Lonely" ma pobudzić Waszą energię, poprawić nastrój i sprawić, że doceniać będziemy każdą cenną chwilę. Na wokalu pojawia się młoda i niezwykle zdolna Malou, w której żyłach płynie niemiecko-brazylijsko-hawajska krew!

POLECA: Spinnin' Records

KOLEJNE NOWOŚCI DO USŁYSZENIA TAKŻE NA NASZYCH LISTACH PRZEBOJÓW!

Universal Music Polska singiel Spinnin Records lonely deepend kiddo my 100 debiutancki deepend ft. malou malou