105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 marca 2023 - wtorek Imieniny: Lubomira, Benedykta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 marca 2023 - wtorek Imieniny: Lubomira, Benedykta

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
21 marca 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1612865511

Holly Molly wydała nowy singiel Twinkle Twinkle!

"Twinkle Twinkle" skomponowali Marius Dia, Holy Molly i Alex Parker, za tekst odpowiedzialny jest Marius Dia i Holy Molly, a produkcję Alex Parker i Marius Dia.


________________________________

Źródło: Global Records Polska

Holy Molly to niezwykle zmysłowa artystka, której głos pozostaje na długo w pamięci.
Jej pierwsze cztery single osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube i były grane w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Rosja, czy Rumunia. Teraz powraca z nowym utworem, ważnym przesłaniem i brzmieniem, które doskonale do niej pasuje.Holy Molly śpiewa o swoich zawiłych relacjach damsko-męskich. Inspirowana horrorami, w których występują lalki, z nutką przerażenia w brzmieniu i samym tekście historia, prowadzi artystkę do nowego rozdziału, w którym utkwi w relacji z nieodpowiednią osobą.

"W trakcie tego projektu miałam okazję pracować ze wspaniałymi ludźmi. Bardzo cieszę się, że poczuli mój klimat, i że udało nam się stworzyć coś realnego z tych moich szalonych pomysłów. Użycie niebezpiecznych przedmiotów takich jak noże czy kije było nie lada wyzwaniem, ale też spowodowało, że kręcenie klipu było niezłą zabawą”- powiedziała Holy Molly.

muzyczne radio Nowy singiel nowość Global Records music news global records polska holly molly twinkle twinkle