105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-05-2019 | 10:05

NOWOŚCI: Luca Haenni, Keiino, Timmy Trumpet, OneRepublic

Od weekendu w HitPlanetarnej poczekalni aż roi się od nowych utworów. Nie zabrakło także eurowizyjnych perełek.


Chociaż nie udało mu się wygrać, Szwajcaria i wszyscy fani i tak są z niego dumni. 4 miejsce dla She Got Me, 360 punktów to ogromny sukces na koncie Szwajcarów od wielu lat. A takim wynikiem może pochwalić się Luca Hanni. Młody, zdolny i pracowity - tego nie można mu odmówić. Swoją przygodę z muzyką oficjalnie rozpoczął w 2012 roku wygrywając dziewiątą edycję niemieckiego Idola (Deutschland Sucht Den Superstar). Od tamtego czasu 24-letni artysta wydał już cztery płyty, uruchomił własną gazetę, stał się projektantem ubrań i profesjonalnym tancerzem.

 

Gdyby wynik Eurowizji miał opierać się wyłącznie na głosach publiczności, to właśnie oni odjechaliby z Tel Awiwu z trofeum. KEiiNO to projekt, który powstał rok temu i tworzy go trójka artystów: Tom, Fred i Alexandra. Dotychczas ta trójka występowała solo lub w innych projektach, aż w końcu połączyli siły. Pop, folk i elektronika to ich znak rozpoznawczy, a ich eurowizyjna pieśń z miejsca 5 nosi tytuł Spirit In The Sky.

 

Zbliża się lato, a Timmy Trumpet wie, że taki sezon oznacza wyścig o najlepszy, wakacyjny anthem. World at our Feet to jego propozycja w podziękowaniu dla fanów za ich wieloletnie wsparcie. „To dzięki nim mogłem wystąpić w tak wielu miejscach na świecie” – wspomina producent i zapewnia, że tego nagrania na pewno nie zabraknie podczas letnich festiwali.

Ekipa OneRepublic od niedawna zapowiada sporo nowości w swoich planach i oto jedna z nich. Rescue Me już cieszy się zainteresowaniem w serwisach streamingowych. Panowie swój ostatni album wydali w 2016 roku i od tamtej pory fani zespołu bardzo mocno liczą na to, że z dotychczas wydawanych, pojedynczych utworów Ryan Tedder i jego koledzy złożą całe wydawnictwo.

HitPlaneta eurowizja onerepublic timmy trumpet luca haenni luca hanni she got me szwajcaria keiino spirit in the sky norwegia world at our feet rescue me ryan tedder propozycja poczekalnia