105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 marca 2023 - czwartek Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Gramy, bo kochamy muzykę!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 marca 2023 - czwartek Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 marca 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658050848

P!nk prezentuje nowy protest song

Artystka prezentuje singiel "Irrelevant".


Ceniona przez krytyków piosenkarka i autorka tekstów, międzynarodowa supergwiazda P!nk wydała właśnie nowy utwór-protest zatytułowany „Irrelevant”. To pierwsza współpraca między P!nk a Ianem Fitchukiem, z którym artystka napisała piosenkę.

P!nk komentuje wydawnictwo: – Jako nieustraszona kobieta z opinią, staje się to bardzo męczące, gdy jedyną ripostą jest powiedzenie mi, jak bardzo mój głos jest nieistotny. Jestem istotna, ponieważ istnieję i ponieważ jestem człowiekiem. Nikt nie jest bez znaczenia. I nikt nie może odebrać mi głosu.

Skupiając się na rzecznictwie wyborców, artystka wspiera organizację When We All Vote, ogłaszając, że jej dochód z „Irrelevant” trafi do ogólnokrajowej, bezpartyjnej inicjatywy głosowania stworzonej przez Michelle Obamę. Grupa, której misją jest zmiana kultury wokół procesu głosowania w Stanach Zjednoczonych, stara się zwiększyć udział w każdym cyklu wyborczym, pomagając zniwelować różnice rasowe i wiekowe. Do tej pory wyedukowano ponad 100 milionów ludzi na temat procesu głosowania, co zaowocowało zwiększoną rejestracją wyborców. Wezwanie do oporu jest kontynuowane w „Irrelevant”, którym P!nk zachęca fanów do podjęcia działań i obrony własnych praw.

źródło: cgm.pl