105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 marca 2023 - niedziela Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 marca 2023 - niedziela Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 marca 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1543147270

Premiery: DJ Antonio & Bright Sparks, Kaja Jabłońska, DJ Antoine

Te utwory powalczą w tym tygodniu o awans do głównego zestawienia.


DJ ANTONIO & BRIGHT SPARKS - 007 

Po wielkim sukcesie singla Out My Mind, z którym DJ Antonio odnotował blisko 6 milionów odsłon, rosyjski DJ i producent znów rusza na podbój całej Polski! 007 to jego najnowsza propozycja i niech ten tytuł Was nie zwiedzie, bo nie jest to anthem kolejnego sezonu przygód porucznika Borewicza ani najsłynniejszego agenta świata. Na wokalu ponownie duet Bright Sparks, który wcześniej mogliście usłyszeć m.in. u boku Tiesto. 

____________________________________

KAJA JABŁOŃSKA - MIĘDZY SŁOWAMI

Zwyciężczyni ostatniego Way To Young Stars - Kaja Jabłońska już od dłuższego czasu przygotowywała się do swojego oficjalnego debiutu. Wyczekiwanie na nowiutki singiel umilała coverami. "Między Słowami" to jej pierwszy oficjalny singiel, w którego powstanie dziewczyna włożyła wiele czasu i serca, aby sprostać oczekiwaniom zarówno swoim, jak i jej sympatyków.

________________________________________________

DJ ANTOINE FT. ERIC ZAYNE & JIMMI THE DELAER - LOVED ME ONCE

Intensywny okres promocji albumu The Time Is Now trwa w najlepsze, a DJ Antoine nie zwalnia tempa i wydaje singiel za singlem. Szwajcarski DJ i producent stara się zaprezentować to, co w muzyce dance najlepsze. Razem z Mad Markiem zadbali o każdy szczegół, aby nagranie Loved Me Once rozgrzewało Was tej zimy w klubach, na parkietach i przed radioodbiornikami!

HitPlaneta Bright Sparks nowości single DJ Antoine DJ Antonio Mad Mark Kaja Jabłońska nowości muzyczne propozycje