105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 grudnia 2021 - środa | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Gramy, bo kochamy muzykę!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 grudnia 2021 - środa | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
01 grudnia 2021 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-11-2018 | 13:11

Premiery: DJ Antonio & Bright Sparks, Kaja Jabłońska, DJ Antoine

Te utwory powalczą w tym tygodniu o awans do głównego zestawienia.


DJ ANTONIO & BRIGHT SPARKS - 007 

Po wielkim sukcesie singla Out My Mind, z którym DJ Antonio odnotował blisko 6 milionów odsłon, rosyjski DJ i producent znów rusza na podbój całej Polski! 007 to jego najnowsza propozycja i niech ten tytuł Was nie zwiedzie, bo nie jest to anthem kolejnego sezonu przygód porucznika Borewicza ani najsłynniejszego agenta świata. Na wokalu ponownie duet Bright Sparks, który wcześniej mogliście usłyszeć m.in. u boku Tiesto. 

____________________________________

KAJA JABŁOŃSKA - MIĘDZY SŁOWAMI

Zwyciężczyni ostatniego Way To Young Stars - Kaja Jabłońska już od dłuższego czasu przygotowywała się do swojego oficjalnego debiutu. Wyczekiwanie na nowiutki singiel umilała coverami. "Między Słowami" to jej pierwszy oficjalny singiel, w którego powstanie dziewczyna włożyła wiele czasu i serca, aby sprostać oczekiwaniom zarówno swoim, jak i jej sympatyków.

________________________________________________

DJ ANTOINE FT. ERIC ZAYNE & JIMMI THE DELAER - LOVED ME ONCE

Intensywny okres promocji albumu The Time Is Now trwa w najlepsze, a DJ Antoine nie zwalnia tempa i wydaje singiel za singlem. Szwajcarski DJ i producent stara się zaprezentować to, co w muzyce dance najlepsze. Razem z Mad Markiem zadbali o każdy szczegół, aby nagranie Loved Me Once rozgrzewało Was tej zimy w klubach, na parkietach i przed radioodbiornikami!

HitPlaneta Bright Sparks nowości single DJ Antoine DJ Antonio Mad Mark Kaja Jabłońska nowości muzyczne propozycje