105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Łucji, Wilhelma, Doroty
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Łucji, Wilhelma, Doroty

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-01-2022 | 12:01

Purple Disco Machine i Sophie and the Giants wydają kolejny singiel

Purple Disco Machine i Sophie and the Giants, po raz kolejny łączą siły w singlu „In the Dark”. To zapowiedź „Exotica Deluxe”, która ukaże się już 4 marca.


Źródło: Sony Music Poland

.........................................................

Dzięki sprawdzonej formule sukcesu, funkowa produkcja Purple Disco Machine służy jako doskonały akompaniament dla transcendentnych melodii Sophie i emocjonalnej pracy wokalnej, prezentując niezrównaną energię duetu. Ich poprzednia współpraca „Hypnotized” przekroczyła 350 milionów streamów, uzyskała wiele platynowych certyfikatów w całej Europie oraz zajęła 9. miejsce na globalnych listach przebojów Shazam, w tym na 1. miejscu w Polsce. Singiel odniósł ogromny sukces, między innymi pokrył się 2-krotną platyną w Polsce i 5-krotną platyną we Włoszech.

In the Dark” jest kontynuacją niezwykle udanych 12 miesięcy Purple Disco Machine, kiedy to uznany producent wydał drugi album „Exotica” oraz parkietowy odpowiednik „Club Exotica”. Album studyjny był okazją do oddania hołdu latom 80. i artystom, którzy inspirowali drezdeńczyka od jego skromnych początków. Projekt obejmujący 14 utworów zawierał międzynarodowe hity, takie jak „Hypnotized” z Sophie and the Giants, „Fireworks” z Moss Kena & The Knocks oraz „Dopamine” z Eylarem, co pomogło mu zdobyć ponad 500 milionów streamów dla samego albumu.

premiera Nowy singiel Sony Music Poland zapowiedź purple disco machine sohpie and the giants in the dark hypnotized exotica deluce news music on muzyczne radio