105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Raport Regionalny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

18-09-2018 | 09:09

Richard Durand w Legnicy!

Już 29 września holenderski DJ i producet spotka się z polskimi fanami w Sky Club.


Richard Durand jest artystą, który od dziesięcioleci ugruntowuje swoją pozycję w topowym transie. Od pierwszego włamania się na scenę z remiksami dla Tiësto. W 2007 otrzymał od Tiësto tytuł Tip For The Top.
W ciągu dziesięciu lat, które nastąpiły po jego przełomowym roku, Richard Durand znalazł się w pierwszej setce corocznego sondażu DJ Magazine na nie mniej niż pięciu różnych okazjach, wydał trzy świetnie przyjęte albumy artystów ("Always The Sun", "Wide Awake" i "vs The World"), zmiksowano sześć edycji legendarnej serii "In Search Of Sunrise" i wykonano na wielu największych światowych scenach, w tym legendarnych markach, takich jak Trance Energy, A State Of Trance, Dreamstate, Sensation, Mayday , Godskitchen Global Gathering, Avalon, Zouk i Ministry Of Sound.
W 2015 roku Richard wprowadził na rynek swoją własną markę "Reloaded", napędzaną jego pasją do undergroundowych i ciężko brzmiących dźwięków w transie. Deklaracja misji dla Reloaded była jasna i prosta: "trudniejsza, szybsza, większa, odważniejsza ... ciemniejsza!" Reaktywowana etykieta osiągnęła cel daleko idące wsparcie dla DJ-a i radia z utworami takimi jak "Art Of Noise", Insincere ", przeróbka Tiësto" Traffic "Richarda i ostatni solowy singiel" Savage ", uderzające w górne szeregi trance'u Beatport.
Gdy wchodzimy w 2018 roku, Richard planuje podnieść poprzeczkę po raz kolejny z wyczekiwanym czwartym albumem artysty "The Air We Breathe" z okazji Black Hole Recordings w październiku. W międzyczasie mamy do czynienia z ogromną masą nowych singli o bardziej ostrych dźwiękach, w tym "Pelican Rouge" na wytwórni Sean Tyas 'Degenerate. Singiel "The Air I Breathe" w wytwórni Mark Sherry's Outburst oraz ekscytująca współpraca z Marco V na Reloaded.
Przy tak wielu relokowanych działaniach jasne jest, że jest to coś więcej niż tylko re-brand dla Richarda Duranda ... to muzyczna rewolucja! "Harder, Faster, Bigger, Bolder ... Darker!" 

Tej nocy wystąpi również Maciej Wowk. Człowiek pełen pasji i pomysłów, nie tylko na tworzenie programu, ale też na wskrzeszanie kultury klubowej, jeden z dj’ów wielokrotnie serwujących muzę min. na Sunrise With Ekwador , Future Sound Of Egypt (Aly & Fila) i Electrocity.
Dzielący scenę z takimi gwiazdami jak: Blank & Jones, Marcel Woods, Aly & Fila, John O’Callaghan, Allen Watts, Arctic Moon, Mark Sherry, Roger Shah, Sied Van Riel, Woody Van Eden, Marco V i wielu innych znanych artystów sceny klubowej.
Twórca kultowej listy DMC która od 1997 roku nieprzerwanie ukazuje się na falach Muzycznego Radia, ciesząca się ogromnym powodzeniem wśród fanów klubowego świata. Od 6 lat w roli DJ-a Tour de Pologne.


Rezydent Sky Club – Sajmon , od ponad dekady związany z muzyką klubową, od zawsze miłośnik house’owych brzmień, w swoich setach przeplata brzmienia depowe, techowe z klimatami funky oraz nu-disco. Supportowal wiele gwiazd zarówno polskiej jak i światowej sceny klubowej, m.in. Mark Knight, Jerry Ropero, Doolory, D.Ramirez, Olivier Huntemann, Tom Novy, Gromee, Emma Hewitt