105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-04-2018 | 13:04

Sensation 2018 w Gliwicach!

Jeden z najbardziej legendarnych eventów po ośmiu latach przerwy wraca do naszego kraju.


Istnieje wiele sposobów, aby na chwilę się wyłączyć, zregenerować myśli, skupić się na czymś przyjemnym i przenieść się w inny świat. Najprostszym i zdaje się najlepszym sposobem okazuje się muzyka. A jeszcze lepiej smakuje ona w towarzystwie innych osób na jednym z największych eventów na świecie. Po długich spekulacjach i domysłach informacja została potwierdzona. Sensation po ośmiu latach przerwy wraca do naszego kraju. To wielopokoleniowe wydarzenie, które gościło w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat. 

 

Lata doświadczeń i pasja odpowiadają za ogromny sukces tej imprezy. Już niebawem cała Polska i Europa znów narzucą na siebie białe barwy, niezmiennie od lat towarzyszące na tym evencie, aby 13 października tego roku w Gliwickiej Arenie, przeżyć jedne z najbardziej wyjątkowych chwil swojego życia. Line-up poznamy niebawem, ale jedno jest pewne - wystąpią wielkie legendy muzyki elektronicznej z gatunku trance i house. Dla pokoleń, które już nie raz uczestniczyły w tym wydarzeniu to sentymentalny powrót do korzeni, a dla młodszych..spora szansa, aby spełnić swoje marzenie i stać się częścią Sensation Poland 2018.

gliwice Sensation Poland TME Event