105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-07-2021 | 14:07

Sickotoy nagrał wakacyjny hit z INNĄ i Elvaną Gjata

To lato zdecydowanie obfituje w muzyczne nowości! Zdobywca nagrody Grammy- SICKOTOY połączył siły z rumuńską królową dance i popularną albańską piosenkarką.


________________________

Źródło: Global Records Polska

"Papa" to utwór, który wprowadzi powiew świeżości do Waszych letnich playlist dzięki uzależniającej melodii i świetnemu klipowi. SICKOTOY to jeden z najzdolniejszych producentów, a jego ostatni utwór “Call 911” ft. Maruv zadomowił się na tanecznych listach przebojów na Apple Music - #8 Ukraina, #7 Rumunia, #13 Armenia, #13 Rosja, Mołdawia, Białoruś i wiele innych.

Elvana Gjata to czołowa albańska artystka, znana chociażby z takiego numeru jak "Fustani", który stał się numerem #1 w jej rodzimym kraju, a także uplasował się na #73 miejscu szwajcarskiego Airplaya. Elvana występowała także na jednej scenie z takimi artystami, jak Miley Cyrus, Calvin Harris i Dua Lipa.


Dla INNY- rumuńskiej artystki #1 to niesamowity rok. Po tym, jak podbiła listy przebojów utworem “Flashbacks” (#1 Airplay Rosja przez 9 tygodni z rzędu), nie zwolniła tempa i zaprezentowała utwór "It Don't Matter" ft. Alok & Sofi Tukker, a także kolaborację z Flo Rida i Timmy Trumpet- "Summer's Not Ready".

Klip do “Papa” pełen kolorowych, stylowych outfitów, nakręcony został w Novum by the Sea w Rumunii.

 

 

KULISY WSPÓŁPRACY...

SICKOTOY:
To zaszczyt móc pracować z Elvaną i INNĄ – artystkami, które uwielbiam. Stanowią idealne połączenie i wydobywają to, co najlepsze z utworu „Papa”! Mam nadzieję, że ten numer umili Wasze letnie dni i imprezy! 

ELVANA:
Praca nad “Papa” wraz z Sickotoyem i INNĄ była wspaniałym doświadczeniem. Od jakiegoś już czasu rozmawiałam z Sickotoyem o naszej współpracy, a utwór “Papa” spodobał mi się od pierwszego przesłuchania. Praca z INNĄ przy tym numerze była cudowna! Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć wspólny utwór, bo od zawsze kochałam ich muzykę. Jak sie spotkaliśmy po raz pierwszy to miałam wrażenie, jakbyśmy sie znali od zawsze. Świetnie bawiliśmy się podczas kręcenia klipu i już nie mogę się doczekać, kiedy usłyszycie efekt końcowy! 

INNA:

Kocham imprezować i zarażać radością poprzez moją muzykę, a współpraca z Sickotoyem i Elvaną przy Papa jest świetną okazją, żeby zaprosić Was do wspólnej zabawy i uciechy z tych letnich dni! Wasza summergirl, INNA.

UTWÓR "PAPA" CZEKA NA WASZE GŁOSY W TRAKCIE CODZIENNYCH HITPLANTEARNYCH LĄDOWAŃ, MIĘDZY 17:00 A 20:00. 

muzyczne radio HitPlaneta Inna facebook instagram muzyka na lato global records polska sickotoy nowość 2021 elvana gjata papa lato 2021 summer hits 2021 summer hits