105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

11-02-2021 | 11:02

Smith & Thell wydali album!

Jeden z najbardziej lubianych przez Polaków duetów wreszcie zaprezentował swój nowy album „Pixie’s Parasol”!


__________________________________

Źródło: Sony Music Poland

„Już wyszedł. Łącznie tworzyliśmy ten album przez ponad trzy lata. Wiele się wydarzyło od naszej pierwszej płyty „Soulprints”. Na początku ten krążek nie miał prawie żadnych słuchaczy, ale po jakimś czasie ludzie nas znaleźli i wydawało się, że dalej nas znajdują poprzez te piosenki. Od premiery „Soulprints” dojrzeliśmy i staliśmy się mniej nastolatkami, bardziej dorosłymi. Nasza kariera wystartowała, byliśmy miesiącami w trasach koncertowych, przestaliśmy być parą, ale staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi, wygraliśmy Szwedzkie Grammy i przeszliśmy przez wyniszczającą stratę bliskich nam osób. Podczas tych wszystkich zdarzeń, to muzyka nas trzymała razem, jako jednostki i jako zespół. „Soulprint” było o celebrowaniu zarówno wzlotów i upadków w naszym życiu, o tym, że ktoś kogo kochaliśmy odszedł. Pisanie piosenek to nasz dziennik i to życie decyduje jakie piosenki powstaną. Może dlatego nie powinniśmy się dziwić, że ta płyta zadaje wielkie pytania o życiu i śmierci.

Nie powinno też dziwić, że w tych czasach trochę zagubiliśmy się w przestrzeni, nazwaliśmy album tak jak psychodeliczne grzyby i napisaliśmy piosenki o autach jadących przez galaktyki. W końcu zaatakował nas mały wirus, co dało nam jeszcze więcej czasu na rozmyślania.
Na kilka piosenek będziecie jeszcze musieli chwilę poczekać. Dla tych, którzy byli wystarczająco cierpliwi, żeby to wszystko przeczytać, możemy tylko powiedzieć, że to tylko początek albumu „Pixie’s Parasol”.
Kochamy Was, Smith & Thell”
__________________________________________
 
TRACKLISTA:
  1. Radioactive Rain
  2. Year of the Young
  3. Forgive Me Friend
  4. Nangilima
  5. Alice
  6. Goliath
  7. Hotel Walls
  8. Yatzy
  9. Telephone Wires
  10. Parallel Universe

__________________________________________

Sony Music Poland nowa płyta album tracklista kup smith & thell pixie's parasol radioactive rain year of the young forgive me friend album smith & thell