105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

29-07-2022 | 19:07

Stromae i Camila Cabello w Willi Miłości

Stromae wydaje swój najnowszy singiel „Mon Amour”! Piosenka jest efektem współpracy z Camilą Cabello.


 Pochodzący z trzeciego, świetnie przyjętego przez fanów i krytyków albumu studyjnego Stromae, utwór nabiera teraz zupełnie nowego wymiaru.

Zmysłowy wokal Camili idealnie łączy się z charakterystycznym barytonem belgijskiej supergwiazdy, tworząc niezaprzeczalną podstawę ścieżki dźwiękowej na lato. Utwór został wyprodukowany przez młodszego brata Stromae, Luca Van Havera.
Premierze towarzyszy zabawny oficjalny teledysk w reżyserii duetu Julien & Quentin. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym programie telewizyjnym „Villa Mon Amour”. Dziesięciu uczestników (w tym postaci grane przez Stromae i Camilę) nie waha się wykorzystać wszystkich swoich zasobów, aby wygrać program. Przyjaźń i zdrada są nieuniknione. Jak podkreśla Luc, teledysk jest „daleki od wyśmiewania reality”: – W tych postaciach jest po trochu każdego z nas.
Paul Van Haver, znany lepiej jako Stromae, spotkał Camilę Cabello na tegorocznej Met Gali. Artyści szybko się dogadali. Ku zaskoczeniu Stromae, Camila wyznała, że kocha jego najnowszy album „Multitude”, a zwłaszcza „Mon Amour”. Stromae natychmiast zasugerował, żeby spróbowali wspólnie nad czymś popracować – tak narodziło się nowe „Mon Amour”.
Cieszący się międzynarodowym uznaniem artysta, tekściarz, performer, producent, projektant i reżyser wydał tej wiosny swój trzeci album studyjny „Multitude”. Płyta otrzymała uznanie takich mediów jak „The New York Times”, „Rolling Stone”, Pitchfork, NPR i niezliczonej ilości innych szanowanych publikacji i krytyków. Dwunastościeżkowe arcydzieło zostało skomponowane przez Stromae i wyprodukowane przez jego twórczą wytwórnię Mosaert. Płyta zawiera single „Santé”, „L’enfer” i „Fils De Joie”.
Już 13 sierpnia Stromae zachwyci polskich fanów na FEST Festival w Chorzowie.
 
Żródło: universalmusic.pl