105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

03-07-2019 | 19:07

Szymon Wydra & Carpe Diem wydali nowy album!

To już szósty, studyjny krążek tego zespołu. Promujący go singiel Odpowiedź można usłyszeć codziennie u nas na TOP30PL i HitPlanecie.


Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz nowy, szósty już album studyjny sygnowany przez zespół Szymon Wydra & Carpe Diem, zatytułowany „Przesłanie”. - zapowiadają muzycy.

Płyta ta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest owocem ich muzycznej pasji, łączącej w sobie rockowe, melodyjne granie z pozytywnym – nomen omen – przesłaniem oraz motywacją. Na krążek trafiły nagrania, które tworzą ich światopoglądową wizytówkę.

Niektóre z utworów „Przesłania” miały swoją medialną premierę, a kilka z nich znalazło w ostatnim czasie uznanie słuchaczy oraz krytyków. Dwa single, „Dla ciebie” oraz „Płyń”, zakwalifikowały się w 2017 roku do koncertu Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przy czym to właśnie ten drugi zabrzmiał na scenie opolskiego amfiteatru. Teledyski powstały do utworów "Warto Wierzyć"„Dzień dobry”„Jeszcze nie raz” i „Mały raj”, a zobaczyć je można na  kanale na Youtube (https://www.youtube.com/user/SzymonWydraCarpeDiem).

Prócz wyżej wymienionych, album zawiera również dwa zupełnie premierowe utwory: „Mit” oraz „Co na raz, co na dwa”.