105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 grudnia 2021 - wtorek | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 grudnia 2021 - wtorek | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
07 grudnia 2021 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

12-10-2021 | 17:10

Tom Walker wydał pierwszy singiel po 2. latach przerwy!

„Something Beautiful” to porywająca współpraca z podbijającym listy przebojów australijskim raperem Masked Wolf.


.............................................

Źródło: Sony Music Poland

Piosenka została napisana przez Toma, Masked Wolf i Steve’a Maca oraz wyprodukowana przez Maca. Utwór rozpoczyna Masked Wolf, a natychmiast rozpoznawalny głos Toma wkrótce wkracza na arenę w doskonałej formie, aby stworzyć wyjątkowy moment w tym ekscytującym nowym wydaniu.

„Pracowałem już nad piosenką, kiedy usłyszałem «Astronaut in the Ocean» i zapytałem Masked Wolf, czy nie chciałby spróbować [współpracy]”, wyjaśnia Tom. „Po kilku godzinach odesłał zwrotkę i było to dokładnie to, czego potrzebował utwór. W różnych zwrotkach wędrowałem, nigdy nie trafiając na właściwą drogę, ale gdy tylko dodaliśmy do miksu Masked Wolf, piosenka po prostu zadziałała! Opowiada o byciu bardzo wdzięcznym za to, co masz. O znalezieniu «czegoś pięknego» w mrocznych czasach”.
 
 
Tymczasem Masked Wolf dodaje: „Kiedy usłyszałem tę piosenkę, pomyślałem, na Boga, co jest? Było w niej tyle emocji, że dostałam gęsiej skórki – musiałam od razu dodać coś swojego. Czułem powiązanie z tekstem Toma, ponieważ uwielbiam rozmawiać o emocjach i ważnych tematach”.
 
Sława Masked Wolf gwałtownie wzrosła w zeszłym roku dzięki ponownemu wydaniu jego utworu „Astronaut in the Ocean”. Piosenka zgromadziła ponad 75 milionów odtworzeń w niecały miesiąc, ostatecznie osiągając 4. miejsce w Australii i 6. miejsce na liście Billboardu.
 
Tom Walker, którego światowe streamy przekroczyły już 2 miliardy, w 2019 roku był najlepiej sprzedającym się artystą w Wielkiej Brytanii. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem. W przyszłym roku planuje wydać kolejny album.

HitPlaneta Sony Music Poland tom walker masked wolf something beautiful