105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-09-2018 | 13:09

Within Temptation wracają!

Zespół Within Temptation ogłasza premierę nowego albumu „Resist”. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo usłyszycie już na HitPlanecie.


„The Reckoning” to najnowszy utwór Within Temptation. Gościnnie w kawałku pojawia się Jacoby Shaddix z Papa Roach.

Legendarni twórcy mrocznych hymnów, obecni na rynku od dwóch dekad – ogłosili premierę siódmego albumu studyjnego. „Resist” ukaże się 14 grudnia 2018. Wydawnictwo będzie pokazywać nowy kierunek w twórczości grupy: epickie kawałki, napędzane podniosłymi melodiami oraz mrocznymi hookami, zostaną wzbogacone o futurystyczne elementy – zarówno w kwestii instrumentalnej, jak i tematycznej.
 
 
"Resist” jest dla Within Temptation dokonaniem przełomowym – gdyby nie powstało, zespół przestałby istnieć. Przy nagraniach zainspirowaliśmy się brzmieniami, które są teraz na czasie, jednak daliśmy im bardzo mroczną twarz. Czujemy, że współczesnej muzyce pop brakuje mrocznego i buntowniczego sznytu. Naszym celem było zebranie dźwięków, które się nam podobają, a następnie nadać im możliwie jak najostrzejszego brzmienia. Stworzyliśmy bardzo mroczne, brudne i futurystyczne wydawnictwo. To nasze spojrzenie na metal: by nadać współczesnej muzyce jak najbardziej buntowniczego pierwiastka - mówi Sharon den Adel
 
 
„The Reckoning” z gościnnym udziałem Jacoby’ego Shaddixa to pierwszy z kilku singli promujących nowe wydawnictwo. Within Temptation już w październiku wyruszy w trasę koncertową promującą swoje najnowsze dokonanie. W rozpisce koncertów nie zabrakło Polski. Grupę będzie można zobaczyć 26 października w Sali Ziemi w Poznaniu, a dzień później na warszawskim Torwarze.
 

Nowy album HitPlaneta premiera Nowy singiel płyta Within Tempation The Reckoning Resist powrót wydawnictwo