105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2019 - wtorek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomek Dudkiewicz

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2019 - wtorek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
22 października 2019 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

Toplisty

DMC

Notowanie 1101 z dnia 2019-10-12
Zdjecie

Najlepsza klubowa lista w Polsce!

50 premierowych nagrań muzyki elektronicznej w każdy piątek po 20:00 - zaprasza Maciej Wowk.

1
1
Markus Schulz & HALIENE

Ave Maria

2
-1
Paul Kalkbrenner

No Goodbye

3
16
Maarten de Jong & Woody van Eyden

Stroopwafels On Acid

4
-1
Ferry Corsten presents Gouryella

Surga

5
9
Mark Sixma

Requiem (Original Mix)

6
9
Richard Tanselli feat. Resonate

Androider

7
9
Arkham Knights

I Am

8
3
Dj Kim

Jetlag (Ben Gold & Allen Watts Extended Remix)

9
3
Jorn van Deynhoven

101010 (The Perfect Ten) [DJ Quicksilver Remix]

10
3
Mark Sherry

Triquetra

11
0
CJ Bolland & The Advent

Camargue 2019 (The Advent Remix)

13
-8
KlangKuenstler

Razor

15
-9
Stoneface & Terminal

Analog 21

16
-9
KlangKuenstler

Dunkle Illusion

17
-9
Pete Lazonby

Sacred Cycles (Adam Beyer, Bart Skils & Layton Giordani Renaissance Remix)

18
-9
Systembreaker

Infinite Loop

19
-1
Manuel Orf aka Viper XXL

Channels

20
-3
Mark Sixma vs T99

Anasthasia

21
-5
Sneijder & David Forbes

Flashback

22
-1
David Forbes

Monsoon

23
-1
Commander Tom

Are Am Eye? 2019 (Binary Finary Remix)

24
-1
The Prodigy

No Good (Start The Dance) MaRLo Remix

25
-6
Ben Gold & Richard Durand

A Thousand Times

26
-7
MaRLo & MatricK

Blast Off

27
-7
ReOrder & Exis

The Truth

28
-2
Gareth Emery

Laserface 02 (Thoughts In Pieces)

29
-4
Steve Aoki, Showtek & MAKJ

Rave feat. Kris Kiss

30
-2
Blank & Jones

Three/C

31
-9
Dr. Motte & Westbam

Sunshine (Arnold Palmer & CJ Stone Edit)

32
-12
Ahmed Helmy

U4YA

33
-3
Giuseppe Ottaviani & Driftmoon

Another Dimension [Transmission 2019 Theme]

34
-3
Bigtopo

After Life

35
-2
Bobina

Basque The Dog (Extended Festival Mix)

36
-7
Alexander Popov & Ruslan Radriges

Expedition

37
-8
Eximinds

Cascarda

38
-5
Triode & Jonn Connor

Expeditions (TFSF 9 Anthem)

39
-4
Markus Schulz &. Alina Eremia

You Light Up The Night (Richard Durand Remix)

40
-4
Motion Sound & Ruslan Aschaulov

Amor Vincit Omnia

41
-4
Holbrook & SkyKeeper vs FORCES

Marianas Trench

42
-2
Husman, Corti Organ & Max Cameron

God's Creation

43
-6
Purple Haze x KhoMha

We Come In Peace

45
-2
Bigtopo & Kido Dee

Morning Sun

46
-2
Push

Universal Nation (Bart Skils Remix)

47
-2
Calvin Logue & Exit 11

Stay With Me

48
-6
Cosmic Gate

Exploration Of Space (Grum Remix)

49
-3
Joeski ft. Sax Kitten

Sax Hustler

50
-4
MaRLo

The Power Within (Altitude 2019 Anthem)


Ostatnio pożegnaliśmy

28
P
John Summit & Eyes Everywhere

Seen It All

29
-22
Tiger Stripes

Until The Early Light

30
P
Binary Finary & Kinetica featuring Audrey Gallagher

In Our Blood

31
1
Travel

Bulgarian (Binary Finary Remix)

34
35
1
The Space Brothers

Legacy (Sam Laxton Remix)

38
P
Rafael Osmo

Tears of Joy

39
P
Seven Lions Feat. Skyler Stonestreet

Freesol (Blastoyz & Ranji Remix)

40
-1
Bigtopo x Omar Diaz

Hanuman

43
P
BiXX

Above The Clouds