105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-10-2018 | 12:10

Muzyczne Radio przedstawia: DJ LAYLA

Kim jest blond włosa piękność, która zdobyła serca HitPlanetarnych słuchaczy nagraniem Just Call Me To Say?


Rumuński projekt DJ LAYLA powstał z inicjatywy Radu Sirbu - producenta i byłego wokalisty O-Zone. Kilka lat temu w towarzystwie Sianny i Alissy podbili europejskie listy przebojów nagraniem Single Lady, za który otrzymali nagrodę "Najczęściej Odtwarzanego Utworu 2009r." przyznawaną przez jedną z rodzimych rozgłośni radiowych. Na swoim koncie mają również hity City of Sleeping Heart, Party Boy czy I'm Your Angel, które przez ponad 12 tygodni utrzymywały wysokie pozycje w muzycznych zestawieniach. 

Źródło: Facebook.com/DJLayla

Po długiej przerwie i kilku zmianach Radu reaktywował DJ Laylę. Tym razem w roli głównej pojawia się 19-letnia Sanda - absolwentka mołdawskiej Akademii Nauk, tancerka, aktorka i DJ-ka. 

Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Radu - Rassada Music, Sanda przeniosła się z rodzinnej miejscowości do Bucharestu. Liczne występy, nagrania w studio i promocje związane z jej nowymi utworami dają jej dużo motywacji.

Aktualnie na HitPlanecie możecie usłyszeć jej najnowszy singiel Love Is Calling. Wcześniej kilkukrotnie zdobyła MIEJSCE 1 z nagraniem Just Call Me To Say.

Jestem bardzo podekscytowana premierą kolejnego singla i vodeoclipu. - Sanda (DJ Layla) o utworze Love Is Callingbardzo ciężko nad tym pracowaliśmy. Cała ta praca jest jak zetknięcie z górą lodową. Widzowie i słuchacze widzą i słyszą tylko to, co dzieje się "nad powierzchnią wody", a nie pod. A całość to efekt wielu lat nauki i muzycznych doświadczeń. DJ-ing, taniec, aktorstwo. Bardzo się cieszę, że mogę to wszystko ze sobą połączyć dzięki Siannie i Radu Sirbu oraz Rassada Music. 

Sprawdź pozostałe hity od DJ Layla:

SINGLE LADY

CITY OF SLEEPING HEART

DON'T GO

 

OBSERWUJ

FACEBOOK/DJ LAYLA

INSTAGRAM/DJ LAYLA

 

 

 

HitPlaneta DJ Layla Sanda Radu Sirbu Rassada Music Sienna Just Call Me To Say Love Is Calling Single Lady City of Sleeping Heart Cat Music