105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Napoleona, Stelii
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Napoleona, Stelii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

Konkursy


Nasz zasięg

Zdjecie

Dolny Śląsk

Jelenia Góra, Legnica,
Wałbrzych, Wrocław
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM

Ludzie radia

Ryszard Pragłowski

PREZES MUZYCZNEGO RADIA
ryszard.praglowski@muzyczneradio.pl

Bożena Malik

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY PRODUKTÓW MUZYCZNEGO RADIA
bozena.malik@muzyczneradio.pl

Beata Nowicka

SZEF DZIAŁU INFORMACJI / DZIENNIKARZ / WYDAWCA / SERWISANT
b.nowicka@muzyczneradio.pl

Tomasz Dudkiewicz

SZEF DZIAŁU MUZYCZNEGO
t.dudkiewicz@muzyczneradio.pl

Maciej Wowk

D J / AUTOR DMC / OPIEKUN PRAKTYK STUDENCKICH
m.wowk@muzyczneradio.pl

Zbigniew Deka

DJ
z.deka@muzyczneradio.pl

Arkadiusz Włodarski

DJ / WYDAWCA / SERWISANT / PRODUCENT "AUTORADIO"
a.wlodarski@muzyczneradio.pl

Ziutek Wieczorski

DJ
z.wieczorski@muzyczneradio.pl

Sebastian Wysoczański

DJ
s.wysoczanski@muzyczneradio.pl

Anna Tarkota

ASYSTENT – DZIAŁ INFORMACJI, SERWISANT, DJ
a.tarkota@muzyczneradio.pl

Zobacz więcej