105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-11-2018 | 14:11

ReOrder debiutuje z nowym albumem

To bez wątpienia jeden z tych artystów, któremu nie spieszyło się z wydaniem swojego pierwszego albumu. Jego sympatycy na tę chwilę musieli czekać aż 10 lat.


W tym czasie słowacki producent wydawał swoją muzykę w największych, klubowych labelach, jak chociażby Black Hole, czy Future Sound of Egypt. W końcu po długich oczekiwaniach i nawoływaniach ze strony fanów i kolegów po fachu artysta uznał, że jest już gotowy. Jak głosi legenda - najważniejsze rzeczy w naszym życiu zdarzają się tylko raz i to od nas zależy czy nie przegapimy tego najbardziej odpowiedniego momentu. Sporo czasu zajęło ReOrderowi zaakceptowanie materiału, który miał trafić na jego debiutancką płytę. Teraz wiemy już, ze wydawnictwo nosi tytuł IAMREADY.

 

Zależało mi na tym, aby ten album był jak książka, której nie chcesz oceniać od razu po okładce, a wolisz zajrzeć do jej wnętrza. Taka, która zachęci ludzi do słuchania, wchłaniania zawartości i otwierania własnego umysłu - zapowiada. Na tym albumie nie znajdziecie jednak nazwisk gwiazd i wokalistów, które z reguły pojawiają się na płytach innych, klubowych wykonawców. ReOrder postawił na nieznanych, a wartych zauważenia, więc czym prędzej sięgnijcie po jego płytową propozycję i dajcie się wciągnąć, jak w najlepszą powieść.

TRACKLISTA

1. Reinstate

2. Entropy (& Weldon)

3. Alive Tonight (& Emma Chatt)

4. Alone

5. Gravity (& Weldon)

6. Back In The Days 

7. Goodbye (& Cassandra Grey)

8. Digital World

9. All Comes Back To You

10. Beyond Time

11. All There Is

12. Far Away (& Susie Ledge)

13. Reunited (& C-qnz)

muzyczne radio Nowy album DMC debiut wydawnictwo ReOrder IAMREADY debiutancka płyta black hole recordings