105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2022 - piątek | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Wstawaj pierwsza zmiano!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2022 - piątek | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
27 maja 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

10-12-2018 | 12:12

NOWOŚCI: Doda, LP, Marcin Sójka

Najnowsze propozycje prosto z HitPlanetarnej rezerwy!


DODA - NIE WOLNO PŁAKAĆ

Doda szykuje się do wydania nowej płyty, a fani do walki o miejsce na listach przebojów dla swojej ulubienicy. "Nie Wolno Płakać" to muzyczny hołd dla zmarłej babci artystki. Utwór pojawi się na kolejnej płycie Doroty. Wydawnictwo nagrane z orkiestrą symfoniczną ukaże się 25 stycznia. A na nim usłyszymy m.in. największe klasyki polskiej piosenki - "Gram o wszystko" Ewy Bem, czy "A gdzie siódme niebo" Maryli Rodowicz.

__________________________

LP - WHEN I'M OVER YOU

Od 7 grudnia sympatycy LP mogą już cieszyć się jej nowym albumem. Od dziś będzie to nasza HitPlanetarna płyta tygodnia. Wydawnictwo Heart to Mouth to bardzo osobiste dzieło w karierze tej artystki. Promujący go trzeci singiel When I'm Over You powstał we współpracy z Mikiem Del Rio - nowojorskim producentem, który tworzył największe hity m.in. dla Christiny Aguilery czy Kylie Minogue.

__________________________

MARCIN SÓJKA - ZASKAKUJ MNIE

Dziewiąta edycja programu The Voice of Poland już za nami! Najlepszym głosem w Polsce okazał się podopieczny Patrycji Markowskiej -  Marcin Sójka. Realizator dźwięku...będzie teraz musiał wziąć długi urlop w pracy, bo przed nim jeszcze dłuższa przygoda z muzyczną sceną. Zaskakuj Mnie - tak brzmi tytuł jego debiutanckiego singla, na który już możecie głosować m.in. na HitPlanecie.

Nowy album HitPlaneta nowa płyta LP Heart To Mouth nowości propozycje Marcin Sójka Doda Nie Wolno Płakać Zaskakuj Mnie When I'm Over You Dorota Rabczewska