105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2019-01-29

Darude na Eurowizji!

Po miesiącach oczekiwań Finlandia ujawniła nazwisko swojego reprezentanta na tegoroczną Eurowizję. To Darude - twórca legendarnego hitu Sandstorm!


Spekulacji na temat tego, kto w barwach Finlandii pojawi się na eurowizyjnej scenie było całe mnóstwo. Wśród wymienianych kandydatów byli m.in. wokalistka zespołu Haloo Helsinki, czy The Rasmus. Teraz już jednak wszystko stało się jasne. O sukces Kraju Tysiąca Jezior powalczy fiński DJ i producent, twórca legendarnego hitu Sandstorm i wokalista, członek projektu The Giant Leap - Sebastian Rejman.

To dla mnie duże wyzwanie - mówi Darude - Kiedy otrzymałem zaproszenie, byłem nieco przestraszony. To dla mnie zaszczyt móc doświadczyć tak specyficznego wydarzenia. Będzie to spore i nowe wyzwanie.

 

KIM JEST SEBASTIAN REJMAN?

Wokalista, prezenter, aktor znany z popowo-rockowej formacji The Giant Leap, z którym wydał już dwa albumy. W międzyczasie pojawił się także na ostatniej płycie Ville Virtanena w tytułowym nagraniu - Moments.

Sandstorm esc darude sebastian rejman sebastian reyman finlandia eurowizja 2019 eurovision song contest eurowizja eurovision song moments