105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 lutego 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2019-02-04

Galantis łączą siły z OneRepublic, czyli nowości z naszej listy!

Te utwory czekają na Wasze głosy w HitPlanetarnej poczekalni!


O tej współpracy mówiło się już jakiś czas temu, ale wszyscy czekali na oficjalne potwierdzenie. Panowie Galantis i OneRepublic wyszli ze studia, a ich nowy numer nosi tytuł Bones. Nie bez powodu słychać w tym utworze namiastkę hitów Avicii’ego, bo to on był inspiracją do tego nagrania. Chłopaki z Galantis zapewnili, że to nie jedyna rzecz, którą zaplanowali na ten rok. Oprócz całej masy nowych koncertów, będzie coś jeszcze, ale o tym na razie nie mówią nic więcej. 

_______________________________________________

Po sukcesie poprzednich singli w zestawieniu Beatportu, Yves V ma coraz większy apetyt na sukces. Tym razem duet Yves V & Matthew Hill rezygnują z subtelnie kołyszących melodii, a stawiają na nieco mocniejsze brzmienie. Nagranie Teenage Crime to ich zdaniem prawdziwy koktajl muzyczny, a składniki w nich zawarte przypadły do gustu m.in. Axwellowi, Cash Cash. Również R3hab nie może oderwać się od tej produkcji.

______________________________________________________

Chociaż Lil Peepa nie ma już wśród nas od dwóch lat to jego nagrania i tak zyskują na popularności. Niedawno światło dzienne ujrzało jedno z nich. I’ve Been Waiting – historia o nieszczęśliwej miłości i emocjonalnych przeżyciach zyskuje uznanie wśród muzycznych recenzentów. W jednym z wywiadów Lil powiedział kiedyś, że zespół Fall Out Boy jest dla niego wielką inspiracją. Po tym jak grupa dowiedziała się o jego odejściu postanowiła, że zaszczytem będzie dla nich pojawienie się w jednym z jego utworów. I tak się właśnie stało.

 

Matthew Hill HitPlaneta nowości galantis onerepublic lil peep fall out boy yves v