105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-04-2018 | 01:04

HitPlanetarne Premiery: Alice Merton, Filatov & Karas i Matthew Hill

HitPlanetarna poczekalnia jak zawsze po brzegi wypełniona nowymi propozycjami. Sprawdźcie jakie gorące premiery czekają na Wasze głosy!


FILATOV & KARAS 

Kid at Heart 

Jeśli już słoneczne dni i prawie wakacyjna muzyka to w zestawieniu koniecznie  muszą pojawić się oni! Rosyjski duet, specjaliści od niekwestionowanych hitów od ponad 2 lat nie schodzą z czołówki najlepszych DJ-ów i producentów. Filatov & Karas nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i możecie być pewni, że tego roku usłyszycie od nich jeszcze niejeden utwór. Ten najnowszy już mierzy się z międzynarodowymi listami przebojów – Kid at Heart, czyli nagranie, które tego lata będzie nam towarzyszyć bardzo często.

Alice Merton

Lash Out

Nareszcie – takich słów nie brakuje od polskich fanów Alice Merton. Wokalistka po wielkim sukcesie nagrania No Roots, które w naszym kraju zyskało status złotej płyty ujawnia nowy utwór. Z myślą o artystach, o sile przekazu i wartości muzyki – dokładnie o tym śpiewa Alice w swoim najnowszym singlu pod nazwą Lash Out

MATTHEW HILL

Till Manana

 

Słyszeliście już o Matthew Hill? Jeśli nie to przypomnijcie sobie Sunrise Festival 2017 i Tomorrowland Unite 2017, gdzie mogliście usłyszeć jego muzyczne możliwości, a być może..ktoś z Was zna go jako Mateusza Borowicza. Od niedawna najnowszy singiel Matthew „Till Manana” balansuje w 50-tce najczęściej odtwarzanych utworów w Polsce i wszystko wskazuje na to, że to nagranie dołączy do grona letnich pewniaków.

Alice Merton Filatov & Karas Matthew Hill HitPlaneta