105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Top30.PL
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-04-2018 | 01:04

HitPlanetarne Premiery: Alice Merton, Filatov & Karas i Matthew Hill

HitPlanetarna poczekalnia jak zawsze po brzegi wypełniona nowymi propozycjami. Sprawdźcie jakie gorące premiery czekają na Wasze głosy!


FILATOV & KARAS 

Kid at Heart 

Jeśli już słoneczne dni i prawie wakacyjna muzyka to w zestawieniu koniecznie  muszą pojawić się oni! Rosyjski duet, specjaliści od niekwestionowanych hitów od ponad 2 lat nie schodzą z czołówki najlepszych DJ-ów i producentów. Filatov & Karas nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i możecie być pewni, że tego roku usłyszycie od nich jeszcze niejeden utwór. Ten najnowszy już mierzy się z międzynarodowymi listami przebojów – Kid at Heart, czyli nagranie, które tego lata będzie nam towarzyszyć bardzo często.

Alice Merton

Lash Out

Nareszcie – takich słów nie brakuje od polskich fanów Alice Merton. Wokalistka po wielkim sukcesie nagrania No Roots, które w naszym kraju zyskało status złotej płyty ujawnia nowy utwór. Z myślą o artystach, o sile przekazu i wartości muzyki – dokładnie o tym śpiewa Alice w swoim najnowszym singlu pod nazwą Lash Out

MATTHEW HILL

Till Manana

 

Słyszeliście już o Matthew Hill? Jeśli nie to przypomnijcie sobie Sunrise Festival 2017 i Tomorrowland Unite 2017, gdzie mogliście usłyszeć jego muzyczne możliwości, a być może..ktoś z Was zna go jako Mateusza Borowicza. Od niedawna najnowszy singiel Matthew „Till Manana” balansuje w 50-tce najczęściej odtwarzanych utworów w Polsce i wszystko wskazuje na to, że to nagranie dołączy do grona letnich pewniaków.

Alice Merton Filatov & Karas Matthew Hill HitPlaneta