105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

26-06-2019 | 21:06

Manchester: nowy wokalista, nowy singiel...nowy album?

Niedawno na nasze listy przebojów trafił najnowszy utwór toruńskiej ekipy. W nagraniu pojawił się nowy wokalista.


Zespół MANCHESTER powstał w 2006 roku w Toruniu. Już rok po powstaniu wziął udział w najbardziej znanych polskich festiwalach rockowych, m.in. w Węgorzewie i Jarocinie. Kulminacją roku 2007 dla zespołu było uczestnictwo w finale telewizyjnego programu "MTV Rockuje" oraz występ na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej, gdzie Manchester wykonał utwory Republiki.

Pzełomem okazał się jednak rok 2008, który przyniósł toruńskiej grupie zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Manchester swoim debiutanckim singlem "Dziewczyna Gangstera" zdobył dwie główne nagrody - nagrodę publiczności oraz nagrodę internautów. W późniejszym czasie ich kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. Od licznych koncertów i występów telewizyjnych, po sukcesy z kolejnymi singlami.

Trzeci album panowie wydali w 2017 roku. Niezatapialny był ostatnim materiałem, w którym wokalnie udzielił Maciej Tacher.

Obecnie w składzie zespołu pojawił się nowy wokalista - Maciej Zadykowicz. Jego charyzmatyczne brzmienie wokalne, niebanalny kontakt z publicznością pozwala Manchesterowi na dalszy rozwój i tworzy niezapomnianą aurę rockowego live-koncertu. 

ZOBACZCIE TELEDYSK DO ICH NOWEGO SINGLA, ZAPOWIADAJĄCEGO CZWARTY STUDYJNY KRĄŻEK.

 

 

 

Nowy singiel nowa płyta zapowiedź album manchester kinematografia maciej zadykowicz toruń manchester zespół nowa płyta 2019