105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-07-2019 | 11:07

NOWOŚCI: Regi, Blue Cafe, Enzo Ingrosso, Felix Cartal

Blue Cafe z wakacyjnym numerem. Debiut młodszego brata Sebastiana Ingrosso. Powrót Regiego z Milk Inc - to wszystko i jeszcze więcej aktualnie na HitPlanecie.


Projektu Milk Inc nikomu bliżej przedstawiać nie trzeba. Ich hity tj. Walk On Water, Livin' A Lie, czy Whisper rządziły kiedyś na niejednej imprezie. Po ostatnich życiowych wydarzeniach u Lindy (wokalistki), pytanie czy projekt Milk Inc powróci jeszcze na scenę wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Póki co ½ duetu, czyli producent Regi zajął się solowymi nagraniami. Summer Life to jeden z wielu jego ostatnich numerów. W pełnym nostalgii singlu pod wokalem podpisała się Jake Reese, która wcześniej wyśpiewała dla Regiego hit Ellie.

______________________________ 

Blue Cafe wydaje hit na światowym poziomie! I nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jeśli lato 2019 w Polsce ma być kojarzone z hasłem Talk To Me Now to jesteśmy jak najbardziej na tak! W ich najnowszym singlu gościnnie pojawia się również wokalista z Francji - La Graine. Wraz z wydaniem nowego utworu, zespół przygotował dla fanów specjalny konkurs - challenge. Szczegóły na ich Facebookowym profilu.

______________________________

Młodszy brat Sebastiana Ingrosso zaczął stawiać pierwsze kroki na ścieżce do europejskiej kariery. 16-letni Enzo Ingrosso zdążył już wystąpić na Miami Music Week, a przy tym nagrać debiutancki singiel z gościnnym udziałem Conrada Sewella – wokalisty, który wyśpiewał m.in. największy hit Kygo – Firestone oraz pojawił się u boku Armina w numerze „Sex Love & Water”. Enzo, jak twierdzi,potrzebował jedynie dwa lata, aby dojrzeć do decyzji o rozpoczęciu kariery.  

______________________________

To nagranie na swoją oficjalną premierę czekało ponad pół roku. Kanadyjski DJ i producent Felix Cartal, wraz z koleżanką Veronicą pisali ten numer podczas pobytu w Los Angeles. Pomysł powstał bardzo szybko, później Felix chciał go nieco dopracować i trochę to trwało. „Over It” to zgodnie z ich zapowiedzią singiel, który świetnie ma się sprawdzać zarówno na parkietach, jak i w domowym zaciszu.

HitPlaneta Blue Cafe nowości propozycje poczekalnia regi milk inc jake reese & OT summer life enzo ingrosso conrad sewell la graine talk to me now who am i felix cartal veronica over it