105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Gramy bo kochamy muzykę!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 marca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1568365115

Alex Christensen: Classical 90s Dance vol.3! Data premiery i nowy singiel!

Od kilku dni na social mediach Alexa Christensena trwało wielkie odliczanie do....dnia,w którym poznamy szczegóły nt nowej odsłony Classical 90s Dance vol.3!


01.11.2019 - to data, którą już teraz warto zapamiętać. Tego dnia do sprzedaży trafi trzecia odsłona bestsellerowej kompilacji Classical 90s Dance, przygotowanej przez Alexa Christensena i berlińską orkiestrę.

Pomysł na odnowienie klasyków i połączenie ich z orkiestrowym brzmieniem narodził się dwa lata temu. Niespodziewanie pierwsza część - Classical 90s Dance - okazała się jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Niemczech. 

Idąc za ciosem niemiecki DJ i producent wziął na warsztat m.in. takie przeboje jak: Rhythm Is A Dancer, Nessaja, You Are Not Alone, Sonic Empire, Redemption, Another Night, All Around The World, czy Das Boot. Do współpracy zaproszenie przyjęli m.in. Anastacia, Melanie C, Linda Teodosiu, duet Bars & Melody, Asja Ahatovic, Yass, Medina i wiele innych, utalentowanych wokalistek.

Wraz z ogłoszeniem premiery najnowszej części, w sieci pojawiła się już rozpiska promocyjnej trasy koncertowej oraz video do pierwszego singla! Gypsy Woman z wokalnym udziałem Lindy Teodosiu to oficjalny przedsmak nadchodzącej kompilacji.