105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-10-2019 | 09:10

Dreamstate Europe 2020: Czas na drugą edycję w Polsce!

10 000 uczestników pierwszej edycji to wystarczający powód, żeby ogłosić kolejny Dreamstate Europe – jeden z największych trance’owych festiwali na świecie.


Fani trance’u spotkają się 18 kwietnia 2020 roku w tym samym miejscu co rok wcześniej czyli w pięknej Arenie Gliwice. Ci, którzy pamiętają gwiazdy Dreamstate Europe 2019 wiedzą. Że mogą spodziewać się line-upu z najwyższej półki. Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów.

Jedno jest pewne – w kwietniu 2020 wydarzy się coś wielkiego.

 

Festiwal narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland.

Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w 2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottaviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Filla, Astrix. Wtedy nikt jeszcze ine spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale agencja TME im sprostała. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli.  Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii. - TME

A to jeszcze nie wszystko. Dzień wcześniej, w piątek 17 kwietnia 2020, na mniejszej haali gliwickiej Areny odbędzie się oficjalne „before party” – Dreamstate PresentsMenno Solo. Gwiazdą będzie holenderska legenda muzyki trance – Menno de Jong. Szczegóły tego wydarzenia przybliżymy niebawem.

 

17 kwietnia 2020 – Dramstate Presents Menno Solo

18 kwietnia 2020 – Dreamstate Europe

Arena Gliwice

Bilety w sprzedaży od 4 listopada!

TME bilety line up dreamstate dreamstate europe arena gliwice menno de jong dreamstate poland dreamstate europe 2020 menno solo dreamstate presents menno solo sprzedaż biletów