105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-10-2019 | 18:10

22. Urodziny DMC przeszły do historii!

Na to wydarzenie co roku DMC-Maniacy czekają jak na line-up kolejnej edycji Dreamstate. 22. Urodziny DMC za nami!


18. października w piątek świętowaliśmy jubileusz specjalnym wydaniem programu Dance Mix Chart.

BEST OF THE BEST (KLIK) i HIT WSZECH CZASÓW (KLIK) to stały punkt urodzin. Do grona niekwestionowanych hitów dołączyło nagranie Plaything - Into Space.

Życzenia spływały do nas z całego świata: mailowo, Facebookowo, Instagramowo, telefonicznie...jak tylko się dało. Nie tylko słuchacze dołączyli do tego wydarzenia. Kilka miłych słów w stronę Maćka i DMC skierowali: Gromee, DJ Barthus, CJ Stone, Sianna i artyści, którzy od 22 lat swoją muzyką i obecnością tworzą historię tej stacji i tej audycji - BLANK & JONES (Big thx for all nice words once again. Love from Muzyczne Radio). Panowie przygotowali na jubileusz specjalną niespodzianką dodając "Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie jakie nam dajecie. To wiele dla nas znaczy. Wszystkiego Najlepszego dla DMC! Dziękujemy za słuchanie nas, za promocję, za wszystko co robicie!"

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi

W sobotę wieczorem Familia DMC zgromadziła się tłumnie w legnickim klubie SEVEN HEAVEN. Jedni z bliska, inni z daleka przemierzyli wiele kilometrów, aby jednego wieczoru zjednoczyć się przy klubowych klasykach i powspominać początki programu. Pierwsze znajomości, pierwsze wydarzenia, kolejne notowania i wiele innych tematów, które zrodziły się przy Dance Mix Chart.

Chociaż słowo DZIĘKUJEMY może nie jest wystarczające to ogromnie podziękowania przekazujemy WAM wszystkim, którzy byli z nami przez te dwa dni, klubowi Seven Heaven Legnica - organizatorom, rezydentom, osobom, które tworzą i współtworzą z nami historię DANCE MIX CHART!

Za nami 22 niezwykłe rozdziały... . 23 BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ NIEPOWTARZALNY !

Jeśli chcecie podzielić się z nami fotkami z sobotniej imprezy - odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku "Muzyczne Radio".