105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2022 - czwartek | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2022 - czwartek | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
19 maja 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-03-2020 | 19:03

HitPlanetarne nowości: Królowie, królowe i królowa - Ava Max z nowym singlem!

HitPlanetarna poczekalnia znów pęka w szwach. Co nowego u nas? Zobaczcie:


AVA MAX - KINGS & QUEENS

Już po pierwszym przesłuchaniu będzie podśpiewywać ten utwór non stop. Fani z niecierpliwością czekają na informacje o jej nowej płycie. Póki co artystka jest bardzo tajemnicza w tym temacie, za to serwuje hit za hitem! To już czwarty singiel z nadchodzącego albumu, który w kilka dni po premierze ma już ponad milion odtworzeń w sieci! Chcecie, aby i w Muzycznym Radiu odtwarzany był coraz częściej? Pamiętajcie więc o głosowaniu w trakcie HitPlanety.

......................................................................................

ELLIE GOULDING - WORRY ABOUT ME

Ellie powraca w duecie z multi-platynowym artystą i producentem blackbearem. Ellie ogłosiła także, że jej nowy album ukaże się 5 czerwca. Wkrótce poznamy tytuł i szczegóły wydawnictwa. „Worry About Me” to pierwszy premierowy singiel Ellie Goulding w tym roku, następca wydanych niedawno „Sixteen”, „Close To Me” oraz „Hate Me”, jak również niedawnego coveru „River” z repertuaru Joni Mitchell.

......................................................................................

ONEREPUBLIC - DIDN'T I

Na ten album czekają nie tylko fani Ryana Teddera, ale i my! Premiera wydawnictwa „HUMAN” zaplanowana jest na 8 maja 2020. Na krążek trafią m.in. single „Rescue Me”, „Somebody To Love”, „Wanted” oraz najnowszy „Didn’t I”.

......................................................................................

LANBERRY - TRACĘ

O tym, że Lanberry szykuje nową płytę mówi się coraz głośniej. Małgosia wzięła już oddech po eurowizyjnych emocjach i gotowa jest na swój własny, kolejny sukces. „Tracę” to kolejna, po piosence „Zew”, odsłona nadchodzącej płyty Lanberry. Singiel ten jest przepełniony emocjami i opowieścią o tym, jak łatwo wpuszczamy do swojego życia osoby, które nie zasługują na nasz cenny czas, uwagę i energię.
Obecność takich osób wprowadza zamęt i powoduje, że tracimy to, co w nas najlepsze. Pozwalamy, by nami manipulowano, zapominamy o sobie i własnych granicach. Jednak piosenka „Tracę” nie jest o porażce, ale o zwycięstwie.

NA SWOJE ULUBIONE NOWOŚCI MOŻECIE GŁOSOWAĆ RÓWNIEŻ W TRAKCIE HITPLANETY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY MIĘDZY 17:00 A 20:00. SZUKAJCIE NAS NA FB: MUZYCZNE RADIO

Lanberry Ellie Goulding propozycje onerepublic ava max nowość 2020 hitplanetarne nowości tracę didn't i kings & queens worry about me