105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Joanny, Zuzanny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Joanny, Zuzanny

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
24 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

09-04-2020 | 17:04

Armin van Buuren - płyty tego sezonu!

W ciągu ostatnich miesięcy Armin van Buuren wydaje płytę za płytą. Zobaczcie jakie albumy sygnowane logiem AvB i ASOT pojawiły się sprzedaży.


Jubileusz, jak wiadomo, podkreślić trzeba wyraźnie i z konkretem. Jakim? Np. albumem pełnym energetycznych brzmień i poruszających melodii. To podstawa muzyki trance, którą od lat wyznaje Armin van Buuren. I takie produkcje zamieścił na kompilacji ASOT 950. Repertuar tego wydawnictwa, został dobrany w taki sposób, aby kompilacja była doskonałą pamiątką nie tylko dla słuchaczy ASOT, ale też dla uczestników niezwykłych wydarzeń związanych z programem. 

 

Ten album w swojej kolekcji po prostu trzeba mieć - tak twierdzi każdy klubowicz. I jest w tym sporo racji.

A State Of Trance Classics  - unikalny 4-płytowy boks z najsłynniejszymi produkcjami, jakie zostały zaprezentowane w radiowej audycji Armina Van Buurena. 14 już odsłona tych popularnych wydawnictw ponownie zawiera aż 36 rewelacyjnych klasyków, w pełnych wersjach, odświeżonych po cyfrowym remasteringu.

Siódmy autorski album słynnego Holendra nosi tytuł „Balance” i jest niezwykle ciekawą mieszanką przeróżnych stylów. Od łagodnego downtempo i delikatnego popu, po energetyczny trance czy mocniejszy hardstyle. W jego skład wchodzi 28 utworów, podzielonych na dwie płyty. Oprócz znanych już wszystkim singli „Blah Blah Blah”, „Sex, Love & Water”, „Wild Wild Son”, „Turn It Up” i „Show Me Love”, Armin przygotował swoim fanom prawdziwą muzyczną ucztę, w postaci kilkunastu zupełnie nowych produkcji m.in. z udziałem BT, Inner City, Ne-Yo, Haliene czy Cimo Fränkela. Wersja podstawowa ukazała się w ubiegłym roku, ale od kilku tygodni na platformach streamingowych znajdziecie wydanie NUMER 2 - Balance Remixes - jak sama nazwa wskazuje - z remiksami znanych Wam już utworów.

Armin van Buuren - Balance (Remixes)

 

Jeszcze chwila, jeszcze moment i w Wasze ręce oddana zostanie tegoroczna cześć składanki A State of Trance. Dla prawdziwego fana klubowych brzmień ewoluujące melodie i zapierające dech w piersiach breakdowny to chwile, które mogą trwać wiecznie. Te doznania, jakie wywołują energetyczne, trance’owe dźwięki działają jak uzależniający narkotyk. Coś, od czego nie chcemy się uwolnić. Tym bardziej, kiedy za muzycznego przewodnika mamy jednego z pionierów oraz najbardziej utytułowanego przedstawiciela tej odmiany elektronicznego grania. Armin robi wszystko, co w jego mocy, by każda kolejna odsłona serii „A State Of Trance” była unikalna i dostarczała nam jak najwięcej tych pozytywnych emocji. Podobnie jest z częścią opatrzoną numerem 2020, na której ponownie znajdziemy ekskluzywne utwory podzielone na klimatyczne „On The Beach” i mocniejsze „In The Club”. Nowe, nigdzie niepublikowane produkcje m.in. od takich gwiazd jak Orjan Nilsen, Allen Watts, Alexander Popov, Simon Patterson, David Forbes, Daniel Kandi, Alex Sonata, Andrew Rayel czy samego autora miksu. Kompilacje, które co roku są wyznacznikiem, wstrzykują iskrę magii w serca milionów fanów i podbijają listy bestsellerów na całym świecie. PREMIERA: 24.04.2020

 

armin van buuren avb A State of Trance asot 950 a state of trance classics 2020 a state of trance 2020