105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

28-04-2020 | 15:04

HitPlanetnarne nowości - tego musicie posłuchać! Lele Pons, Tom Boxer, Majlos & Markus i inni.

Na HitPlanetarnej liście pojawił się utwór, który może stać się HITEM TEGO LATA!


Luis Fonsi z Despacito może czuć się zagrożony. Wygląda na to, że mamy nowy, letni hit, który zyskuje na popularności w kolejnych krajach! Taki sukces przytrafił się dziewczynie z internetu: Lele Pons! To jedna z najpopularniejszych wenezuelskich blogerek. Lele nie tylko pisze bloga i kręci filmiki rozrywkowe. Ma także wokalny talent, o którym przekonuje się cały świat!

_________________________________

Panowie Majlos i Markus to nowi, obiecujący DJ-e i producenci, którzy marzą o wielkiej karierze. Produkcje Majlosa grane są niemal we wszystkich polskich klubach. Markus nakręcał swoimi setami niejedną imprezę i są spore szanse, że spotkaliście się z nim kiedyś na jednym parkiecie gdzieś w Polsce. Chłopaki zwiększają moc, łącząc się w duet. Mamy nadzieję, że nagranie Need You spełni ich muzyczne marzenia.

_________________________________

Pamiętacie jak spędzaliście długie, letnie wieczory przy nagraniach Deep In Love albo Morena? Tom Boxer - twórca wspomnianych hitów - wraca z nowym numerem Sun Goes Down! A to dopiero początek nowej muzy z jego strony! Bądźcie czujni!

Tom Boxer - Tom Boxer - Sun Goes Down | Spinnin' Records
_________________________________

Kiedy Danny Quest podesłał BLR demo pewnego nagrania, ten nie wahał się ani chwili. DJ i producent od razu dopatrzył się potencjału  na wielki hit w nagraniu Escapar i podjął się współpracy z Danny’m.  W kolejnych etapach panowie dołożyli jeszcze partie wokalne i zmienili charakter produkcji na bardziej energetyczny i klubowy!

HitPlaneta nowość 2020 lele pons volar susan diaz victor cardenas blr danny quest escapar tom boxer sun goes down majlos & markus need you luke coulson