105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Muzyczne Radio Music News
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

05-07-2020 | 11:07

Mari Ferrari, Heavy Boys, Elysian Andrey Pitkin i Filatov & Karas - wśród HitPlanetarnych nowości

Lato wszędzie, wakacje oficjalnie rozpoczęte, a w HitPlanetarnej poczekalni coraz więcej gorących produkcji. O której z nich będzie najgłośniej w tym sezonie?


Źródło: materiały prasowe.

MARI FERRARI - NOT YOURS

Ta dziewczyna mknie HitPlanetarną autostradą niczym burza…z przeciągiem. W końcu nazwisko do prędkości zobowiązuje, a jej muzyka potrafi nieźle namieszać na listach najlepszych hitów. Co tym razem od Waszej ulubienicy Mari Ferrari? Jeszcze ciepły, prosto ze studia numer pod nazwą Not Yours. Krótko po tym, jak utwór trafił już do wytwórni celem promocji, Mari wyskoczyła na parę chwil do Portugalii i możecie być pewni, że wróci stamtąd z nowymi, zaskakującymi pomysłami.

.........................................

ANDREY PITKIN & CHRISTINA NOVELLI - TALKING TO YOU (FILATOV & KARAS REMIX)

Rosyjski DJ i producent Andrey Pitkin przybył na naszą HitPlanetę w jakże zacnym towarzystwie – Christiny Novelli i duetu Filatov & Karas. Już samo to połączenie brzmi jak wskazówka na popularność singla Talking To You i tak jest. Produkcja została już doceniona na platformie Beatportu, czas aby została doceniona przez Was!

.........................................

HEAVY BOYS FT. MARIANNA - DARLIN

Krążą słuchy, że na ten utwór czekali wszyscy, a już na pewno sporo osób. Od samego początku duet Heavy Boys zainteresował słuchaczy produkcją, która miała wreszcie doczekać się premiery. I uwaga…jesteście teraz świadkami absolutnego debiutu. Jeżeli nagranie Darlin okaże się sukcesem to będzie znaczyło, że panowie mają spore szanse na większą karierę! Na wokalu Marianna. Na HitPlanecie do zagłosowania już od teraz.

.........................................

ELYSIAN - BEYOND THE COMFORT ZONE

Wiele osób chciało się zakładać, że po debiutanckim singlu projekt Elysian mówiąc kolokwialnie zwinie żagle i ślad po nich zaginie. A jednak na przekór niedowiarkom iLan Bluestone, Emma Hewitt i Maor Levi chwalą się drugim numerem! Beyond the Comfort Zone ma być kolejnym, małym krokiem w odsłonie tego wszystkiego, co zamierzają Wam zaprezentować! 

Chcecie posłuchać innych nowości? Nie przegapcie kolejnych HitPlanetarnych lądowań codziennie między 17:00 a 20:00 w Muzycznym Radiu. Zaglądajcie także na nasz kanał na YouTube. Tam czeka na Was video-playlista pełna wakacyjnych numerów.
KLIKNIJ TUTAJ

muzyczne radio Filatov & Karas HitPlaneta nowości elysian heavy boys andrey pitkin & christina novellli mari ferrari