105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
05 października 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-07-2020 | 11:07

DMC NEWS #2 - Aly & Fila, W&W, Gareth Emery!

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Są tu tacy, którzy czekali na nowości od Aly & Fila? Na pewno tak. Najbardziej znany egipski duet znów sięga po album It’s All About Melody. Fani tego projektu już od dawna wyczekiwali, kiedy panowie wybiorą kolejny singiel z tego wydawnictwa. Wybór nie był prosty, chociaż dla niektórych oczywisty. Numer I Won’t Let You Fall ujrzał wreszcie światło dzienne jako oficjalny kolejny track promocyjny, który podobno ma również swoją specjalną wersję, jaka świetnie sprawdziła się w setach Aly & Fila. 

________________________

Nadchodzi wiekopomna chwila na scenie EDM. W tym miesiącu W&W po raz pierwszy zaprezentują się publiczności NA ŻYWO, od czasu gdy pandemia koronawirusa zastopowała wszystkie eventy. Przygotujcie się na Rave Culture 2020 w Niemczech. A dokładnie w Kolonii dla ograniczonej widowni, liczącej 1400 osób. To wyjątkowa okazja, która pozwoli fanom klubowych brzmień cieszyć się ulubioną muzyką na żywo. Dodatkowo do chłopaków dołączy m.in. Sandro Silva. Pandemia zmusiła artystów do myślenia nad alternatywnymi rozwiązaniami. Niemiecka Lanxess Arena uruchomiła więc opcję ARENA LIVE i wychodzi z pomocą w stronę tych, którzy chcieliby wrócić do pokazów. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu przestrzeni i egzekwowaniu zasad higieny można bez problemu zorganizować event właśnie w takim miejscu. Start wydarzenia z W&W już 11 lipca.

________________________

Gareth Emery jako jednoosobowy zespół z klawiszami, gitarą i innymi dodatkami – podoba Wam się takie połączenie? Gareth zaskoczył nie po raz pierwszy i znów pokazał, że jest kimś więcej niż tylko utalentowanym DJ-em i doskonałym producentem. Na jego kanał na YouTube trafił godzinny set promujący jego nowy album The Lasers. Longplay wkrótce trafi do cyfrowej sprzedaży.

muzyczne radio DMC Gareth Emery Aly & FIla w&w dmc news the lasers rave culture in concert i won't let you fall down