105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-07-2020 | 11:07

Becky G, Meghan Trainor i Zara Larsson z nowościami!

Te trzy rozśpiewane dziewczyny zamierzają postawić jeszcze swoją "kropkę nad i" przy muzycznych nowościach tego sezonu.


Po sukcesie nagranego z Kygo utworu „Like It Is”, Zara Larsson prezentuje swój nowy solowy singiel „Love Me Land”. To zwiastun nadchodzącego, gorąco oczekiwanego, drugiego albumu na jej koncie!

„Love Me Land” powstał we współpracy z Justinem Tranterem oraz Julią Michaels (Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa).

Napisałam 'Love Me Land' wraz z moimi przyjaciółmi - Justinem i Julią, podczas pracy nad tekstami na drugi album. To był taki moment olśnienia, którego wreszcie doznałam, próbując odkryć i zrozumieć, co to znaczy dla mnie być kobietą i artystką. Utwór jest o niespodziewanym zakochaniu się, ale przejęciu nad tym kontroli i czerpaniu z tego, co najlepsze! Ten kawałek łączy to, co kocham najbardziej – siłę kobiet oraz popowe bangery! W tym momencie każdy z nas musi funkcjonować w tym przerażającym i pełnym niepewności świecie oraz zmierzyć się z trudną rzeczywistością. Mam nadzieję, że dzięki tej piosence będziecie mogli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Taniec potrafi czasami być rozwiązaniem na wszystko! - Zara

.........................................................

Becky G prezentuje nowy singiel „My Man” wraz z teledyskiem! Inspiracją do jego powstania utworu był utwór słynnej piosenkarki Jenni Riviery – „La Gran Senora” i jest zabawnym, uwodzicielskim numerem o pozostawaniu ze swoim partnerem podczas wzlotów i upadków.

Ta pandemia to coś czego ani ja, ani Sebastian nigdy nie zapomnimy. Stworzenie teledysku, w którym fani mogą zobaczyć nas, za zamkniętymi drzwiami, to była świetna zabawa. Nie czuliśmy się jakbyśmy kręcili klip – byliśmy po prostu sobą. - Becky

.........................................................

Zwyciężczyni nagrody GRAMMY, piosenkarka Meghan Trainor zapowiada premierę specjalnej edycji jej najnowszego albumu „Treat Myself” na 17 lipca 2020 roku. To rozszerzona wersja trzeciego projektu artystki, która będzie zawierała trzy nowe piosenki oraz dwie alternatywne wersje poprzednich utworów.

Dodatkowo Meghan podzieliła się ze swoimi fanami nowym utworem „Make You Dance”, który jest już dostępny w platformach streamingowych. To funkowy utwór z elementami disco, w którym Meghan śpiewa w rytm donośnego basu: „Wypuściłam to, żebyście zaczęli tańczyć!”. Tak z pewnością będzie, a „Make You Dance” stanie się kolejnym przebojem w katalogu Meghan!

____________________________

Źródło: Sony Music Poland

Zdjęcia: Materiały prasowe / Sony Music

Sony Music Poland Zara Larsson meghan trainor becky g my man make you dance treat myself love me land