105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

29-07-2020 | 17:07

PREMIERA: Maria Niklińska Marlen - Powroty!

Już dziś między 17:00 a 20:00 wśród HitPlanetarnych premier usłyszycie najnowszy singiel Marii Marlen Niklińskiej.


Na antenie Muzycznego Radia, Maria dała się poznać od strony muzycznej za sprawą piosenki "Na Północy", którą do dziś możecie usłyszeć w naszej stacji. 

CZAS NA "POWROTY"! 

Najnowszy numer Marii to zapowiedź jej drugiej płyty pod tytułem "Marlen". Na album, oprócz singla "Powroty", trafi także m.in. nagranie "Make It", a cały projekt ma być emocjonalnym zapisem podróży artystki.

WIĘCEJ O MARLEN - MARII NIKLIŃSKIEJ:

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Circle in the Square Theatre School w Nowym Jorku. Przez 8 lat prowadziła kultowy program “5-10-15”. Debiutowała rolą Es-toch w “Tajemnicy Sagali” Jerzego Łukaszewicza. Grała m.in. Anielę w “Ślubach Panieńskich" w reż. Jana Englerta Teatrze Narodowym, Ofelię w "Hamlecie 44" w Muzeum Powstania Warszawskiego w reż. Pawła Passiniego oraz Irinę w “Trzech Siostrach” A.Czechowa w reż. A.Glińskiej. Zagrała również m.in. Zofię Leśmian, żonę Bolesława Leśmiana, w spektaklu muzycznym Teatru Polskiego Radia w reż. J. Kukuły. Popularność przyniosły jej role Tosi w “Ja Wam pokażę”, Basi w “Jutro idziemy do kina”, Agaty w “Klanie” czy Nicole w “Na Wspólnej”. Nominowana do Złotej Kaczki oraz Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego za główną rolę kobiecą Oli w “Czarnym” Dominika Matwiejczyka. Laureatka Brązowego Samowara na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze w 2012 roku. Wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany “Maria”. Za piosenkę “Na Północy” pochodzącą z albumu “Maria” otrzymała nagrodę na Festiwalu “Rockstars” w Katowicach. Obecnie gra w dwóch spektaklach Teatru IMKA w Warszawie “Między Łóżkami” w reż. A.Barcisia. Jej najnowsza premiera to kultowy już “Berek, czyli upiór w moherze”, gdzie gra u boku takich aktorów jak Daniel Olbrychski i Ewa Kasprzyk.

______________________________

Źródło zdjęć, biografia: Materiały Prasowe / Maria Niklińska