105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lipca 2022 - sobota | Imieniny: Jagody, Urbama, Marii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lipca 2022 - sobota | Imieniny: Jagody, Urbama, Marii

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
02 lipca 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

02-09-2020 | 12:09

Powrót do szkoły z kawałkiem od idola nastolatek!

Mateusz Golicki wraca do szkoły z coverem Justina Biebera! „Beauty and a Beat” to śmiała interpretacja wielkiego hitu Biebera z 2012 roku.


Świeża i wpasowująca się w aktualne trendy wersja nagrana przez polskiego idola nastolatek - Mateusza Golickiego ma szansę stać się kolejnym tanecznym viralem na TikTok-u!

Mateusz Golicki - jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Jego debiutancki singiel „Twój” odsłuchano w internecie już setki tysięcy razy, a konto na Instagramie generuje jedno z największych zaangażowań wśród fanów w jego targecie. 

16-letni wokalista pojawił się w II edycji „The Voice Kids” gdzie podbił serca widzów wykonując swoją interpretację piosenki „Nic tu po mnie”. Jego wykonanie zostało odtworzone już ponad 5 milionów razy. 

Mateusz oprócz tego, że śpiewa jest także tancerzem. Muzyka, którą wykonuje, to nowoczesny dance-pop tworzony przez najlepszych producentów w kraju. Jego najnowsza propozycja muzyczna to cover hitu, który rządził na listach przebojów w 2012 roku - mowa o „Beauty and a Beat” Justina Biebera! Interpretacja Mateusza, to odświeżona wersja, która idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Młody wokalista pozostał wierny dance-popowi, a wkrótce na TikTok-u wystartuje challenge z piosenką w tle.

Posłuchaj / Zamówhttps://MagicRecords.lnk.to/MG_BB

____________________

Źródło: Materiały prasowe / Magic Records

Nowy singiel video Magic Records zamów cover justin bieber music news posłuchaj magic news mateusz golicki beauty and a beat polak coveruje justina biebera mateusz golicki cover justin bieber