105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Wehikuł Czasu - powtórka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
17 maja 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-11-2020 | 12:11

ARE WE THERE? - OTO NOWY SINGIEL OLIVII ADDAMS

Poprzedni singiel artystki, „„Dumb”, szybko wspiął się na listy przebojów zarówno w Rumunii jak i zagranicą.


Olivia Addams powraca z nową historią i bardzo głębokim, ważnym przesłaniem, które z niej płynie.
Poprzedni singiel artystki, „„Dumb”, szybko wspiął się na listy przebojów zarówno w Rumunii jak i zagranicą. Piosenkę można usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce, pojawia się także na wielu istotnych digitalowych playlistach.

Najnowszy utwór artystki nosi nazwę „Are we there”. W klipie Olivia jest nastolatką, która bierze udział w wielu konfliktowych i agresywnych sytuacjach. Początkowo nie reaguje, ale widok ofiar wpływa na nią bardzo emocjonalnie i postanawia zmienić swoją postawę z pasywnej na aktywną. W ten oto sposób, Olivia kontynuuje zwiększanie świadomości i walkę ze zjawiskiem bullyingu (pol.: napastowanie, znęcanie się), które to działania rozpoczęła w tym roku poprzez swoje piosenki i kanały social media.

 

Utwór „Are we there” został skomponowany przez Marius’a Dia i Olivię Addams, a za produkcję odpowiedzialny jest Marius Dia i Alex Parker. Isabella Szanto wyreżyserowała teledysk, Roberto Stan to dyrektor fotografii, natomiast produkcją teledysku zajęło się Loops Production.

"Czasami jestem tak zajęta pracą nad moim marzeniem, że nie mam czasu spojrzeć wstecz, żeby zobaczyć co tak naprawdę udało mi się osiągnąć do tej pory. Wciąż tylko zastanawiam się, co nowego mogę zrobić. Pytam wtedy siebie <<czy już tam jesteśmy?>> (<<are we there yet? >>), <<kiedy poczuję, że już tam jestem? >>. Tak naprawdę jednak nie liczy się sam cel, ale droga- nawet jeśli brzmi to jak wyświechtany frazes. To wniosek, który wyciągnęłam dopiero niedawno, i który zainspirował mnie do napisania tej piosenki”, powiedziała Olivia Adams.

 
Zarówno sam utwór jak i teledysk niosą za sobą bardzo ważne przesłanie, które Olivia chce szerzyć. „Teledysk do tego utworu zawiera bardzo ważne przesłanie. To coś, co chcę rozpowszechniać tak bardzo, ja to tylko możliwe. Sama byłam ofiarą bullying'u- wiem, jak to jest chodzić do liceum i zastanawiać się, kiedy to wreszcie się skończy. Chciałabym przekazać Wam wszystkim, żebyście byli dzielni i cierpliwi, bo w końcu będzie lepiej. Jesteście ważni i wyjątkowi, więc nie pozwólcie, żeby zły dzień, czy trudny okres w życiu zabrał Wam radość z tej pięknej podróży”- zakończyła artystka.  

_____________________

Źródło: Global Records Polska

 

muzyczne radio HitPlaneta nowe Global Records Magic Records singiel nowy muzyczne radio music news global records polska olivia addams dumb are we there nagranie olivia addams